CAN-AM MAVERİCK X3 X RS TURBO RR

0,00 €

Detaylı Açıklama

 
YAŞAYAN EFSANE
ZAFER BORUSU İÇİN YAPILDI. 195 beygir gücü, FOX 2.5 Podyum süspansiyonu, Trail Active mod özelliğine sahip Smart-Lok diferansiyeli ve 2 adede kadar koltuk ile herhangi bir paketin önünde koşun.

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Can-Am
Model Yılı
2020
model
Maverick X3 X RS Turbo RR
Renk
Hiper Gümüş / Yoğun Mavi / Manta Yeşili

FRENLER / TEKERLEKLER / LASTİKLER

Frenler

Ön - Hidrolik çift pistonlu kaliperli çift 262 mm havalandırmalı disk frenler

Arka Fren - Hidrolik çift pistonlu kaliperli çift 248 mm havalandırmalı disk frenler

Tekerlekler
35,6 cm (14 inç) dökme alüminyum boncuk kilidi
Lastikler

Maxxis Bighorn 2.0

Ön - 76,2 x 22,9 x 35,6 cm (30 x 9 x 14 inç)

Arka - 76,2 x 27,9 x 35,6 cm (30 x 11 x 14 inç)

BOYUTLAR

uzunluk
335,3 cm (132 inç)
Yükseklik
174 cm (68,5 inç)
Genişlik
184,7 cm (72,7 inç)
Ağırlık
Tahmini Kuru - 738 kg (1.627 lb.)
Yerden yükseklik
40,6 cm (16 inç)
Dingil açıklığı
259,1 cm (102 inç)

GÜÇ AKTARMA

Aktarma
Yüksek Hava Akımlı Hızlı Yanıt Sistemi X (QRS-X) CVT, L / H / N / R / P
Sürüş sistemi
Özel Smart-Lok * teknolojisi ile kilitlenebilir ön diferansiyel. Gerçek 4 modlu çekiş sistemi - 2WD / 4WD, ön dif. kilit / 4WD TRAIL ACTIV / 4WD TRAIL

ELEKTRİKSEL

Enstrümantasyon

Orta konsolda daha hafif tip DC çıkışı

Gösterge - tuş takımı ile 19,3 cm (7,6 inç) genişliğinde dijital ekran: Hız göstergesi, takometre, kilometre sayacı, kilometre ve saat metre, yakıt, vites konumu, SPORT / ECO ™ modları, emniyet kemeri, tanılama, saat

Aydınlatma
Benzersiz Can-Am LED imzalı LED farlar ve arka lambalar

MOTOR

Motor
Rotax ACE (Gelişmiş Yanma Verimi) Turboşarjlı
Soğutma
Entegre intercooler ve yüksek performanslı hava filtreli sıvı
Silindirler
3
Beygir gücü
195 hp
Yer değiştirme
900 cc
Yakıt sistemi
Elektronik Yakıt Enjeksiyonu (EFI) ile Akıllı Gaz Kontrolü (iTC ™)
Yakıt tipi
Kurşunsuz
Yakıt Deposu Kapasitesi
10.5 gal. (40 l)

İŞLETME

çerçeve
Şasi / Kafes - Çift fazlı 980 çelik
Süspansiyon

Ön - Sallanma çubuğu / 22-in ile çift A-kolu. (55.9 cm) Seyahat / Trophy Kamyonundan ilham alan kollar

Arka - 4 bağlantılı Torsional Çekme kolu X (TTX), 24 inç sallanma çubuğuna sahiptir. (61 cm) seyahat

Ön Şoklar - FOX 2.5 PODIUM RC2 Atlama, çift hızlı sıkıştırma ve geri tepme ayarlı bindirme

Arka Şoklar - Baypas, çift hızlı sıkıştırma ve geri tepme ayarlarına sahip FOX 3.0 PODIUM RC2 uzak rezervuar

yönetim
Yüksek torklu Üç Modlu Dinamik Güç (DPS)
Oturma
2

DİĞER

Ek Renkler

Üçlü Siyah

Altın / Siyah / Can-Am Kırmızı

Hiper Gümüş / Yoğun Mavi / Manta Yeşili

Yükleme kapasitesi
Raf - LinQ ™ hızlı takılan 91 kg (200 lb.)
Kapasite

Toplam depolama alanı - 2,5 gal. (9.4 l)

Torpido gözü muhafazası - 1.6 gal. (6,2 l)

Orta konsol deposu - 0.8 gal. (2,8 l)

Bardaklıkların saklanması - 0.1 gal. (0.4 l)

Güvenlik özellikleri

Entegre ön tampon, çeyrek kapılar, tam tavan, omuz destekli 4 noktalı emniyet kemeri, HMWPE ağır hizmet tam kızak plakası, arka çekme kancası

Hırsızlık Önleme Sistemi - Başlat / Durdur düğmeli RF Dijital Kodlamalı Güvenlik Sistemi (DESS ™)

ÖZELLİKLER

 • CİDDİ DONANIMLI: Ekstra koruma için, X3 MAX X rs Turbo RR, omuz pedleri, dolu bir tavan ve sert bir arazide zor oynamak için honlanmış bir ağır hizmet tipi tam HMWPE kızak plakasına sahip 4 noktalı bir kablo demetine sahiptir.
 • ULAŞIMINIZI GENİŞLETİN: İşte mühendislerimiz ve yarışçılarımız daha büyük bir zarfa ihtiyaç duyduğunda ne olacak: 72 inç genişliğindeki Maverick X3 X rs Turbo RR, yarış kazanan TTX süspansiyon geometrisini yüksek performanslı şoklar, tekerlekler ve lastiklerle eşleşen çizgiye götürüyor tam kontrol için. Geniş açık arazide bir patlama arzuluyorsanız ve rutin olarak teste kararlılık gösteriyorsanız, bu sizin için bir kurulumdur.
 • RR ile Buluşun: Kazananlar asla gelişmeyi bırakmazlar, bu yüzden en gelişmiş performans yan yana motor hiç olmadığı kadar iyi. Daha fazla dayanıklılık ve daha fazla güç, yeni pistonlar, daha büyük turboşarj, daha fazla soğutma kapasitesi ve daha fazlası için revize edildi: 195 beygir gücü Turbo RR, sağ ayağınızı karşılamaya hazır.
 • AKILLI KİLİT TEKNOLOJİSİ: En zorlu araziyi fethetmek için bir sonraki seviye çekiş için, Can-Am'a özel Smart-Lok ™ * teknolojisi yeni bir kriterdir. Elektronik kontrollü otomatik modlu veya sürüş türünüz için önceden ayarlanmış, akıllı kalibrasyonlar sunan bir düğmeye basit bir basışla gerçek bir kilitlenebilir anında ön diferansiyel. Birden fazla giriş kaynağının kullanılmasıyla "Akıllı mod" doğru anda doğru yükte anında kilitlenmeye başlayacaktır .. Düşük hız manevra kabiliyetini koruyarak sürücülere daha önce hiç çekiş izni verilmemiştir. * Smart-Lok, TEAM Industries ile birlikte geliştirilmiştir. aktarma organları endüstrisinde pazar lideri
 • RÜZGARLA: Aşağıdan yukarıya doğru yeni motor geliştirmeleri arasında daha fazla soğutma kapasitesi, daha dayanıklı pistonlar, yeni ara soğutucu ve daha az kısıtlayıcı bir hava kutusu bulunur. Çeviri? Maverick X3'ün yapabildiklerinin hepsini kullanırken aklınızdaki en son şey güvenilirlik olmalıdır.
 • CLEVERLY CAGED: Maverick X3, son teknoloji Dual-Phase 980 çelikten yapılmış ultra hafif ve sert bir şasiye sahiptir. Yani? Şekil 53% daha iyi burulma sertliği ve en yakın rakibinden% 20 daha hafif.
 • RÜZGAR IT ÇIKIŞI: Kompakt, yüksek performanslı bir QRS-X CVT turbo ile çalışacak şekilde gecikmeyi neredeyse tamamen ortadan kaldırmak için, yavaşlamadan kayma veya tork kesintisi olmadan kalibre edilmiştir. Uzun, geniş ve kalın bir kayış olan büyük tahrik, şimdiye kadarki en sağlam üç silindirli kasnak tasarımımızdır.
 • YAKITDA KARŞILAŞTIRMA: BRP'nin 24 inç harekete sahip dört bağlantılı TTX süspansiyonu, uzun bir tekerlek hareketi sırasında bile her zaman optimum geometri sağlarken, her zaman en uygun geometriyi sağlarken, kamber kontrolüne adanmış üç bağlantıya sahiptir. Sonuç? Tekerleğe eşsiz güç aktarımı, neredeyse hiçbir yönlendirme yok, hassas direksiyon tepkisi ve daha yüksek hızlarda daha fazla güven.
 • SÜRÜCÜ Odaklı: Mükemmel sürüşün ortasındayken aşağıya bakıp neler olduğunu hızlı bir şekilde görebileceğinizi öğrenin. Yepyeni 7.6 inç genişliğindeki dijital ekran tüm şartlarda aydınlatılmış ve okunabilir, eldiven bilgilerinizde araç bilgileri ve kontroller bulunur. Bu aynı zamanda mod seçimini kolaylaştırmak için yeni bir tuş takımı anlamına gelir. Tamamı dört yönlü ayarlanabilir koltuklarla Ergo-Lok † kokpitinizin rahatlığında.
 • MÜKEMMEL POZİSYON: Düşük oturma düzeni, hem sürücüyü hem de yolcuyu kapatacak şekilde tasarlanmıştır, böylece yerden yükseklikten ödün vermeden aracın her hareketine bağlı hissederler. Yüksek ve baskın duruşu, ideal destek, ağırlık dağılımı ve 4 yönlü ayarlanabilirlik özellikli yarış arabası esintili tek parça kalıplanmış koltuklarla geliştirilmiştir.
 • DURDUR & TEMEL OLSUN: Maverick X3'ün yoğunluğu performans odaklı mekanik ve yapısal tasarımın bir karışımı. İşte özet: yeni pistonlar, yeni iç soğutucu, daha büyük Rotax turboşarj ve daha az kısıtlayıcı hava kutusu ile turboşarjlı Maverick X3 modelleri, aşırı çalışma koşullarında üstün güvenilirlikle sadece daha iyi performans göstermiyor. Ayrıca X paket primleri ve Can-Am imza LED ışıkları anlamına gelir.
 • YARALANMIŞ TEKERLEKLER VE LASTİKLER: 14 inç döküm alüminyum bilye jantlar ve 30 inç inç ile yuvarlanmaya devam edin. Maxxis Bighorn 2.0 altı katlı lastikler. Engebeli araziye dayanacak şekilde üretilmiş, sağlam pabuçları ve yönsüz sırt deseni, yumuşak ve hassas bir sürüş sağlar.
 • NEREDE SAYILAR: Maverick X3 X rs Turbo RR, tamamen ayarlanabilir FOX † 2.5 PODIUM RC2 ile donatılmıştır. baypas, çift hızlı sıkıştırma ve geri tepme ayarları.

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.