Outlander Max Xt 650

15.700,00 €

Detaylı Açıklama

 

 

ÖZELLİKLER

  • ROTAX V-TWIN MOTOR: 62 hp'lik bir Rotax 650 motoruyla kullanılabilen Outlander, tüm bu torku duyarlı gaz kelebeği, bir imza kükreme ve yedek güç ile zemine koyar. Zorlu koşullarda esneklik ve kolay bakım için ünlü olan Rotax motorları dünyanın her köşesini gördü - ve bu bir övünme değil.
  • TRI-MOD DİNAMİK GÜÇ AYARLAMA (DPS): Kolay direksiyon yardımı sağlayan ve aracın hızına tepkisini ayarlayan Tri-Mode Dinamik Servo Direksiyon (DPS) ile daha önce hiç olmadığı gibi arazi koşullarını hissedin. Daha düşük hızlarda, direksiyon eforunuzu azaltmak için yardım artırılırken, daha yüksek hızlarda sürücüye maksimum his vermek için azaltılır. Koşulları eşleştirmek için üç mod arasında seçim yapın.
  • TAMAMEN ÖNERİLEN ÖN VE ARKA SÜSPANSİYONLAR: Şimdiye kadarki en önemli Outlander geliştirmesi, sürüşü daha da ileri götürmekle ilgili. Ön kemerli A kolları, sallanma çubuğu ve daha geniş bir duruş ve daha güvenli kullanım için revize edilmiş tekerleklerle başlayarak. Bağımsız arka süspansiyon, esnek bir kelebek hareketi yerine, benzersiz dikey tekerlek kontrolü için fırça ve kamber değişikliklerini ortadan kaldırır. Lider çekiş ve güç aktarımına sahip rotax gücü.
  • 3,000 LB. RULO FUARINDAKİ VİNCİ UYARI: 3000 lb (1.361 kg) kapasiteye sahip bu güçlü vinç fabrikada kuruludur ve avlanma, çiftçilik, çamur delikleri ve arkadaşlarınızın ayakta kalmasına yardımcı olan koşullarla uğraşırken en zor durumları, vazgeçilmez bir aleti ele alabilir.
  • SÜREKLİ DEĞİŞKEN İLETİM (CVT): Engebeli Sürekli Değişken İletim (CVT) teknolojisi, doğru zamanda vardiyatsız, hassas vites değiştirme sağlar. Kullanım kolaylığı için yokuş aşağı inerken yavaşlamanıza yardımcı olacak motor frenleme özelliğini kullanabilirsiniz.
  • 26-IN. ITP TERRACROSS LASTİKLERİ VE 14-IN CAST ALUMINIUM TEKERLEKLER: Göründüğü kadar iyi bir performans sergileyen 14 inç (35,6 cm) dökme alüminyum jantları, daha az gerdirilmemiş ağırlığı ve geliştirilmiş kuvveti ile, dayanıklı 26 inç (66 cm), 6 katlı ITP Terracross lastiklerle uyumludur Hem konforlu bir sürüş hem de güçlü bir yol dışı kavrama sunar.
  • DAYANIKLI RENK VE KAMUFLAJ SEÇENEKLERİ: Son halini bile, tamam, bitti: Outlander'a görünüşü ve aşınma ve yıpranmayı fırçalama yeteneği veren yüksek dereceli, dayanıklı boyalı bir plastik. Üretim yöntemimiz aynı zamanda plastiklerin bitişlerini korumasını ve çizilmeye karşı dayanıklı kalmasını sağlar. İsteğe bağlı birinci sınıf suya daldırılmış Mossy Oak Break-Up Ülke kamuflajı, beklediğiniz kadar iyi görünüyor.
  • DONANIM STANDART ÖZELLİKLERİ: Endüstri lideri 1.650-lb (750 kg) çekme kapasitesi, LinQ bağlantı noktalarına sahip ön ve arka raflar ve çok işlevli göstergeler Outlander'ı iş ve oyun için tercih ettiğiniz arkadaşınız yapacaktır.

 

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Can-Am
Model Yılı
2020
model
Outlander MAX XT 650
Model kodu
2SLC
Renk
Demir gri / oktan mavi

FRENLER / TEKERLEKLER / LASTİKLER

Frenler

Ön - Hidrolik çift pistonlu kaliperli Çift 214 mm havalandırmalı disk frenler

Arka - Hidrolik çift pistonlu kaliperli, 214 mm havalandırmalı tek diskli fren

Tekerlekler
14 inç alüminyum döküm
Lastikler

Ön - ITP Teras 26 x 8 x 14 inç (66 x 20,3 x 35,6 cm)

Arka - ITP Teras 26 x 10 x 14 inç (66 x 25,4 x 35,6 cm)

BOYUTLAR

uzunluk
94 inç (238,8 cm)
Yükseklik
53 inç (135 cm)
Genişlik
48 inç (121,9 cm)
Ağırlık
Kuru - 827 lb (375 kg)
Yerden yükseklik
11 inç (27,9 cm)
Dingil açıklığı
59 inç (149,9 cm)
Koltuk yüksekliği
34,5 inç (87,7 cm)

GÜÇ AKTARMA

transmisyon
CVT, P / R / N / H / L, standart motor freni
Sürüş sistemi
4x4
sürücü
Visco-Lok QE otomatik kilitlemeli ön diferansiyel ile seçilebilir 2WD / 4WD

ELEKTRİK

aletler

Konsolda daha hafif tip DC priz, arkada standart konektör (15A)

Gösterge - Çok İşlevli Dijital: Hızölçer, takometre (çubuk grafik RPM, alt çubuk sayısal RPM), kilometre sayacı, gezi ve saat metre, tanı merkezi, vites konumu, motor saat ölçer, 4 x 4 gösterge, sıcaklık ve motor ışıkları, yakıt göstergesi, saat

Aydınlatma
İkiz 60-W projektörlerden 230 W ve arka lamba / fren lambalı çift 55-W reflektör

MOTOR

Motor
Rotax®, V-twin
Soğutma
Sıvı
Beygir gücü
62 hp
deplasman
649,6 cc
Yakıt sistemi
Elektronik Yakıt Enjeksiyonu (EFI)
Yakıt Kapasitesi
5,4 gal. (20,5 l)

İŞLETME

Süspansiyon

Ön - Ön salınım çubuğuna sahip kemerli çift A kolu; 9,2 inç (23,3 cm) hareket

Arka - Burulma İzleme Kolu Bağımsız (TTI); 9,9 inç (25,1 cm) hareket

Ön / Arka Şoklar - Yağ

yönetim
Üç Modlu Dinamik Servo Direksiyon (DPS)
oturma
Dönüştürülebilir Raf Sistemi (CRS)
Çekme kapasitesi
1.650 lb (750 kg)
Yükleme kapasitesi

Ön Raf - 100 lb (45 kg)

Arka Raf - 200 lb (90 kg)

Arka Saklama - 5.7 gal. (21.4 l)

DİĞER

Ek renkler

Üçlü Siyah / Can-Am Kırmızı

Yosunlu Oak Break-Up Ülke Kamuflajı

Demir gri / oktan mavi

 

 

 

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.