RENEGATE 1000 ABS T3

18.625,00 €

Detaylı Açıklama

ÖZELLİKLER

 • FEROCIOUS ROTAX V-TWIN MOTOR: Her 91 beygir gücündeki Rotax 1000R sıvı soğutmalı V-Twin motor, silindir başına dört supaplı ve tek üstten eksantrik milleri ile dikkat çekicidir - söylemeye cesaret edersek - daha rafine edilmiş heyecanları vardır. 78-hp Rotax 850 sürümü ayrıca gerçek bir performans avantajı için imza Can-Am tork ve ses sunar.
 • TRI-MOD DİNAMİK GÜÇ SAHNE (DPS): Üç Modlu Dinamik Servo Direksiyon (DPS), aracın hızına göre kolay direksiyon yardımı döndürür. Düşük hızlarda, sürüşü azaltmak için direksiyon gücü arttırılırken, yüksek hızlarda sürücülere maksimum direksiyon hissi vermek için azaltılır. Farklı performans özelliklerine sahip üç mod da parmaklarınızın ucunda.
 • FOX 1.5 PODIUM RCS SHOCKS: Bu yüksek performanslı ön ve arka FOX PODIUM 1.5 RC2 şokları, tüm koşullara ve tüm sürüş stillerine uyma esnekliği sağlar; bu koşullar için çift hızlı sıkıştırma, geri tepme ve ön yükleme ayarları ' tekrar biniyorum.
 • 3-MOD AKILLI GAZ KONTROLÜ: Akıllı Gaz Kelebeği Kontrolü (iTC ™ ️), Renegade ve Rotax motorunun kombinasyonunu her gün bu kadar duyarlı ve kullanışlı kılan şeydir. Standart, ECO ve Spor modları ile iTC telden kırma sistemi, hassas kontrolle sorunsuz güç iletimi sağlar.
 • 25 IN. ITP HOLESHOT ATR LASTİKLERİNDE 12 IN. CAST ALÜMİNYUM BANT ÇANTASI: En iyi Renegade X xc, gücü idare edebilecek kauçuğa ihtiyaç duyuyor - ve hala unutamayacağınız bir sürüşe geri dönüyor. ITP Holeshot ATR lastikleri 12-inç üzerine kuruludur. (30.5 cm) dökme alüminyum bijon kilitleri, yayılmayan ağırlığı azaltan ve daha fazla dayanıklılık sunan, merkezsiz bir tasarıma sahiptir. Stratejik alanlarda dayanıklılık arttırılırken, diğer noktalarda fazla malzeme kaldırılarak ağırlık tasarrufu sağlandı.
 • ÖN VE ARKA SÜSPANSİYON TAMAMEN REVİZE EDİLDİ: Her şey denge ile ilgili. Ön kemerli A kolları, sallanma çubuğu ve revize tekerleklerle başlayarak, şimdiye kadarki en önemli Renegade yükseltmesi için daha geniş bir duruş sergiledi. Bağımsız arka süspansiyon, esnek bir kelebek hareketi yerine, benzersiz dikey tekerlek kontrolü için fırça ve kamber değişikliklerini ortadan kaldırır. Renegade, hedeflediğiniz yere gitmek için yapıldı - önde gelen çekiş gücü ve güç aktarımıyla.
 • EL KORUYUCULARLA ALÜMİNYUM TAPER PROFİLİ KULAKLIKLARI: Uygundur - ve kesinlikle revize edilmiş rüzgar deflektörlerinin ve bölgeye hazır hale gelen görünüm ve koruma için kare bir pedin arkasına geçmek istersiniz. Neden fırça, çamur ve soğuk seni yavaşlatsın?

  GENEL BİLGİ

  FRENLER / TEKERLEKLER / LASTİKLER

  Frenler

  Ön - Hidrolik çift pistonlu kaliperli Çift 214 mm havalandırmalı disk frenler

  Arka - Hidrolik çift pistonlu kaliperli, 214 mm havalandırmalı tek diskli fren

  Tekerlekler
  12 inç alüminyum döküm kordon
  Lastikler

  Ön - ITP Delikli ATR 25 x 8 x 12 inç (63,5 x 20,3 x 30,5 cm)

  Arka - ITP Delikli ATR 25 x 10 x 12 inç (63,5 x 25,4 x 30,5 cm)

  BOYUTLAR

  uzunluk
  86 inç (218,4 cm)
  Yükseklik
  49 inç (124 cm)
  Genişlik
  48 inç (121,9 cm)
  Ağırlık
  Kuru - 710 lb (323 kg)
  Yerden yükseklik
  10,5 inç (26,7 cm)
  Dingil açıklığı
  51 inç (129,5 cm)
  Koltuk yüksekliği
  34,5 inç (87,7 cm)

  GÜÇ AKTARMA

  transmisyon
  CVT, P / R / N / H / L, standart motor freni
  Sürüş sistemi
  4x4
  sürücü
  Visco-Lok QE otomatik kilitlemeli ön diferansiyel ile seçilebilir 2WD / 4WD

  ELEKTRİK

  aletler

  Konsolda daha hafif tip DC priz, arkada standart konektör (15-A)

  Çok İşlevli Dijital - Hızölçer, takometre, kilometre sayacı, gezi ve saat metre, yakıt, vites konumu, 4 X 4 gösterge, teşhis, saat

  MOTOR

  Motor
  Rotax® V-twin
  Soğutma
  Sıvı
  Beygir gücü
  91 hp
  deplasman
  976 cc
  Yakıt sistemi
  Elektronik Yakıt Enjeksiyonlu (EFI) Akıllı Gaz Kelebeği Kontrolü (iTC)
  Yakıt Kapasitesi
  5,4 gal. (20,5 l)

  İŞLETME

  Süspansiyon

  Ön - Ön salınım çubuğuna sahip kemerli Çift A kolu; 9,2 inç (23,3 cm) hareket

  Arka - Burulma Takip Kolu Bağımsız (TTI), 9,9 inç (25,1 cm) hareket

  Ön / Arka Şoklar - FOX PODIUM 1.5 RC2

  yönetim
  Üç Modlu Dinamik Servo Direksiyon (DPS)
  Çekme kapasitesi
  1300 lb (590 kg)
  Yükleme kapasitesi
  Arka Raf - 35 lb (16 kg)

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.