SEA-DOO WAKE 170 İBR + SES SİSTEMİ(OPSİYONEL)

17.363,00 €

Detaylı Açıklama

HER ZAMAN BİR PROFESYONEL GİBİ BAŞLAYIN

 • KAYAK MODU: Bu özel özellik, binicilerin tekrarlanan ve hassas bir şekilde kontrol edilen kayak ve wakeboard fırlatmaları için önceden programlanmış hızlanma ve hız profillerini seçmelerine ve ayrıca diğer 2 sürüş modunun (Spor ve ECO) avantajlarına olanak tanır.

DİNLENMEDE. HIZDA. DAİMA KARARLI.

 • KARARLI VE TAHMİN EDİLEBİLİR EĞLENCE: Yolcular olsun veya olmasın, daha fazla denge ve güven için yeniden tasarlanmış gövde ve daha düşük ağırlık merkezi. Kolayca binin, sürün ve eğlence faktörünü artırın.

YATILI MERDİVEN

 • HOP IN OR HANG OUT: Suda eğlendikten sonra deniz taşıtına geri dönmeyi kolaylaştırır. Katlanabilir bir tasarıma sahiptir.

KAPALI DÖNGÜ SOĞUTMA SİSTEMİ

 • SEA-DOO ÖZEL: Bu teknoloji, daha fazla güvenilirlik ve gönül rahatlığı için aşındırıcı tuzlu suyun ve hasar veren döküntülerin motora girmesini önler.

ÖZELLİKLERİ

 • AYRICA ŞUNLAR DAHİL: iControl®, ECO® Modu, VTS ™ (Değişken Trim Sistemi), RF DESS ™ Anahtarı, Geniş Açılı Aynalar, Avuç İçi Dayanaklı El Tutacağı, Ayak Bölmesi Halıları, Büyük Yüzme Platformu, Çekme Kancası
 • GÖVDE: GTI Hull, Polytec ™ GEN 2

AKILLI FREN VE GERİ VİTES

 • SEKTÖRÜN İLK VE EN SEZGİSEL DENİZ FRENİ: ABD Sahil Güvenlik tarafından tekne güvenliğini artırmak için tanınan ve üçüncü nesli olan Sea-Doo'ya özel iBR sistemi, daha erken durmanıza olanak tanır. Sürücüler, iki eli de gidonun üzerindeyken, düşük hızlarda dengeli, endişesiz manevra için ileri, nötr ve geri vitese geçebilirler.

KURU VE ŞARJLI TUTUN

 • SU GEÇİRMEZ TELEFON BÖLMESİ: Telefonlar veya aksiyon kameraları dahil olmak üzere cihazlarınızın şarjlı kalmasını ve darbeyi emen, su geçirmez bir yuvaya sığmasını sağlayan entegre USB bağlantı noktasına * sahip su geçirmez bölme. * USB Bağlantı Noktası aksesuar olarak mevcuttur.

BÜYÜK YÜZME PLATFORMU

 • YAPILANDIRILABİLİR. RAHAT. TEMEL KIRMA .: Yüzme platformu artık daha düz, daha dengeli ve rahattır ve binicilik, uzanma ve çekici sporları için hazırlık için idealdir. Arka koltuğu kaldırarak daha da fazla alan yaratın.

SAĞLAM VE HAFİF

 • POLYTEC GEN 2 MALZEME: Artık ikinci neslinde olan bu sağlam malzeme, en yüksek performans ve verimlilik sağlamak için deniz taşıtının ağırlığını azaltır ve çoğu otomobille çekilmesini kolaylaştırır. Ayrıca, renkli kalıplama, cam elyafından daha çizilmeye karşı dayanıklı olmasını sağlar.

İSTEDİĞİNİ SAKLA

 • DAHA BÜYÜK ÖN DEPOLAMA: Kategorisindeki en büyük saklama alanı * (40,2 gal. / 152 L) bol miktarda ekipman depolamanıza olanak tanır. * Üreticilerin web siteleri. Benzer fiyatlı modellere göre.

HERKES İÇİN TOW SPORTS

 • WAKE PAKETİ: Geri çekilebilir LinQ kayak pilonu, kayak modu ve wakeboard askısı dahil olmak üzere üç özel özellik sayesinde Sea-Doo'nuzdan römork sporlarının keyfini çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Sea-Doo
Model Yılı
2021
Modeli
WAKE 170 iBR
Model kodu
35MA
Renk
Malibu Mavi / Neon Sarı

VÜCUT

Gövde Malzemesi
Bileşik
Gövde Tipi
Değiştirilmiş Vee
Depolama

Eldiven Kutusu - 2.3 US gal. (8,8 l)

Ön Bölme - 38 US gal. (144 l)

Toplam - 40.3 US gal. (152,8 l)

BOYUTLAR

Uzunluk
130,6 inç (331,8 cm)
Yükseklik
44,8 inç (113,7 cm)
Genişlik
49,2 inç (125 cm)
Ağırlık
Kuru - 747 lb. (339 kg)

AKTARMA ORGANLARI

Tahrik Sistemi
Ters sistem - Elektronik iBR®

ELEKTRİKSEL

Enstrümantasyon
4,5 inç Dijital Ekran - Hız Ölçer, RPM, Saat, VTS ™ Ekran, Araç Saati Göstergesi, Spor Modu, ECO® Modu, Yavaş Mod, Hız Düzenleyici, Kayak Modu

MOTOR

Egzoz
D-Sea-BeI ™ Sistemi
Yakıt tipi
87 oktan
Soğutma
Kapalı Döngü Soğutma Sistemi (CLCS)
Motor
Tür - ROTAX 1630 ACE ™ - 170
Beygir gücü
170 hp
Yer değiştirme
1.630 cc
Yakıt Kapasitesi
15.9 ABD gal. (60 l)
Yakıt sistemi

Doğal olarak aspire edilmiş

iTC ™ (Akıllı Gaz Kelebeği Kontrol) Sistemi

OPERASYONEL

Ağırlık kapasitesi
600 lb. (272 kg)
Oturma

3 kişilik kapasite

Ergolock ™ Standart Koltuk

Bölünmüş Koltuk (2 parça)

Koltuk askısı

Detaylı Bilgi ve Satın Alımlar İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz...

 

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.