SEA-DOO WAKE 170 İBR + SES SİSTEMİ(OPSİYONEL)

17.050,00 €

Detaylı Açıklama

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Sea-Doo
Model Yılı
2020
model
WAKE 170 iBR + Ses Sistemi
Renk
Malibu Mavi / Neon Sarı

VÜCUT

Gövde malzemesi
Fiberglas
Gövde tipi
Derin Vee
Depolama

Torpido Gözü - 2.3 Amerikan gal. (8,8 l)

Ön Bölme - 40,2 ABD gal. (152 l)

Toplam - 42,5 ABD gal. (160.8 l)

BOYUTLAR

uzunluk
130,6 inç (331,8 cm)
Genişlik
Rafsız - 49,2 inç (125 cm)
Ağırlık
Kuru - 747 lb (339 kg)

GÜÇ AKTARMA

Tahrik sistemi
Akıllı Fren ve Geri (iBR®)

ELEKTRİK

Enstrümantasyon
4.5 inç Dijital Ekran - Hız göstergesi, RPM, Saat, VTS ™ Ekranı, Araç Saat Ekranı, Spor Modu, ECO® Modu, Yavaş Mod, Hız Regülatörü, Kayak Modu

MOTOR

Egzoz
D-Sea-BeI ™ Sistemi
Yakıt tipi
87 oktan
Soğutma
Kapalı Çevrim Soğutma Sistemi (CLCS)
Motor
ROTAX 1630 ACE - 170
Beygir gücü
170 hp
deplasman
1.630 cc
Yakıt Kapasitesi
15.9 ABD gal. (60 l)
Yakıt sistemi
Doğal aspire

İŞLETME

Ağırlık kapasitesi
600 lb (272 kg)
oturma

3 kişilik kapasite

Ergolock ™ Standart Koltuk

Koltuk bölünmüş Koltuk (2 parça)

Emniyet kemeri

ÖZELLİKLERİ

 • BLUETOOTH SES SİSTEMİ: 100W BRP Audio-Premium Sistem ile kendi davul ritimlerinizi kullanın. Bir parmağınızı kaydırırken, endüstrinin ilk üreticisine sahip, tamamen su geçirmez ve tamamen entegre Bluetooth ses sistemi ile istediğiniz vibe yaratın. Sol hoparlördeki uzaktan kumanda pedi ile, şarkıları ve ses seviyesini hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.
 • BÜYÜK YÜZME PLATFORMU: Yüzme platformu artık daha düz, daha dengeli ve konforludur ve biniş sporları için biniş, uzanma ve hazırlık için idealdir. Arka koltuğu sökerek daha fazla alan yaratın.
 • WAKE PAKETİ: Çekilebilir LinQ Kayak Pilonu, Kayak Modu ve Wakeboard Rafı dahil üç özel özellik sayesinde Sea-Doo'nuzdan çekme sporlarının keyfini çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
 • KAYAK MODU: Bu özel özellik, sürücülerin tekrarlanan ve hassas şekilde kontrol edilen kayak ve su kayağı parkurları için önceden programlanmış hızlanma ve hız profillerini seçmelerine ek olarak diğer 2 sürüş modunun (Sport ve ECO) avantajını seçmelerini sağlar. Önceden ayarlanmış beş hızlandırma profili, yumuşak bir başlangıç yapmayı kolaylaştırır ve tutarlı tempo sağlar.
 • STABLE HULL: Yolcu olsun veya olmasın daha iyi denge ve güven için yeniden tasarlanmış gövde ve daha düşük ağırlık merkezi. Sürmesi kolay ve eğlenceli.
 • POLYTEC MATERIAL: Bu güçlü malzeme, şimdi ikinci neslinde, en yüksek performans ve verimi sağlamak için su taşıtının ağırlığını azaltır ve çoğu otomobille çekmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, renkli kalıplama, cam elyafından daha fazla çizilmeye karşı dayanıklı olmasını sağlar.
 • BÜYÜK ÖN DEPOLAMA: Kategorisindeki en büyük depolama alanı * (40.2 gal. / 152 L) bol miktarda malzeme depolamanıza izin verir. * Üreticilerin web siteleri. Benzer fiyatlı modellere göre.
 • WATERTIGHT TELEFON KUTUSU: Telefonlar veya aksiyon kameraları dahil cihazlarınızın şarjlı ve kullanıma hazır kalmasına olanak tanıyan entegre bir USB portu * olan su geçirmez bir bölme - darbelere dayanıklı, su geçirmez bir yuvaya oturtulmasını sağlar. * USB Bağlantı Noktası aksesuar olarak mevcuttur.
 • YÖNETİM MERKEZİ: Suda eğlendikten sonra deniz taşıtlarına geri dönmeyi kolaylaştırır. Aşağı katlanabilir bir tasarıma sahiptir.
 • AKILLI FREN VE TERS (iBR): ABD Sahil Güvenlik Görevlisi tarafından tekne güvenliğini arttırdığı ve şimdi üçüncü neslinde tanınan iBR sistemi daha erken durmanızı sağlar. İki el gidonun üzerinde iken, sürücüler düşük hızlarda stabil, endişesiz manevralar için ileri, nötr ve geri hareket edebilir.
 • KAPALI DÖNGÜSÜ SOĞUTMA SİSTEMİ: Bu teknoloji, daha fazla güvenilirlik ve iç rahatlığı için aşındırıcı tuzlu suların ve motora zarar veren kalıntıların motora girmesini önler.
 • ROTAX® 1630 ACE ™ - 170: Rotax® 1630 ACE ™ - 170, bir Sea-Doo deniz taşıtında bulunan en güçlü doğal emişli Rotax motorudur.
 • LINQ ™ RETRACTABLE SKI PYLON: Kullanılmadığı zaman uzak duran, hızlı kurulum sağlayan, geri çekilebilen bir kayak pilonu. Gözcü tutma yerleri ve ip muhafazası bulunur.
 • WAKEBOARD RACK: Kolay wakeboard nakliyesi sağlar.
 • Ayrıca: iControl®, ECO® Modu, Ergolock ™ Standardı, VTS ™ (Değişken Trim Sistemi), Yatılı Merdiven, Çeki Kancası, RF DESS ™ Anahtar, Su Geçirmez Telefon Kutusu Bölmesi, LinQ ™ Ek Sistemi, BRP Ses Premium Sistemi (İsteğe Bağlı ), Geniş açılı aynalar, Avuç içi dayanaklı tutma yeri, Ayak bölmesi halı, Büyük yüzme platformu
 • FİYAT BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ...

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.