SEA-DOO WAKE PRO 230 İBR + SES SİSTEMİ

21.700,00 €

Detaylı Açıklama

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Sea-Doo
Model Yılı
2020
model
WAKE Pro 230 iBR + Ses Sistemi
Renk
Malibu Mavi / Neon Sarı

VÜCUT

Gövde malzemesi
Fiberglas
Gövde tipi
Derin Vee
Depolama

Torpido Gözü - 0,8 ABD gal. (2,9 l)

Ön Bölme - 25.3 ABD gal. (96 l)

Toplam - 26,1 ABD gal. (98.9 l)

BOYUTLAR

uzunluk
135.9 inç (345.1 cm)
Genişlik
Rafsız - 49,4 inç (125,5 cm)
Ağırlık
Kuru - 809 lb (367 kg)

GÜÇ AKTARMA

Tahrik sistemi
Akıllı Fren ve Geri (iBR®)

ELEKTRİK

Enstrümantasyon
7.6 inç Geniş Dijital Ekran - Hız göstergesi, RPM, Saat VTS ™, Ekran Su Sıcaklığı, Araç Saat Ekranı, Spor Modu, ECO® Modu, Yavaş Mod, Hız Regülatörü, Kayak Modu

MOTOR

Egzoz
D-Sea-BeI ™ Sistemi
Yakıt tipi
87 oktan
Soğutma
Kapalı Çevrim Soğutma Sistemi (CLCS)
Motor
ROTAX 1630 ACE - 230
Beygir gücü
230 hp
deplasman
1.630 cc
Yakıt Kapasitesi
18,5 ABD gal. (70 l)
Yakıt sistemi
Harici ara soğutucu ile güçlendirilmiş

İŞLETME

Ağırlık kapasitesi
600 lb (272 kg)
oturma

3 kişilik kapasite

Koltuk bölünmüş koltuk (2 parça)

Emniyet kemeri

ÖZELLİKLERİ

 • WAKE PAKETİ: Çekilebilir LinQ Kayak Pilonu, Kayak Modu ve Wakeboard Rafı dahil üç özel özellik sayesinde Sea-Doo'nuzdan çekme sporlarının keyfini çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
 • KAYAK MODU: Bu özel özellik, sürücülerin tekrarlanan ve hassas şekilde kontrol edilen kayak ve su kayağı parkurları için önceden programlanmış hızlanma ve hız profillerini seçmelerine ek olarak diğer 2 sürüş modunun (Sport ve ECO) avantajını seçmelerini sağlar.
 • BÜYÜK YÜZME PLATFORMU: Sektördeki en büyük yüzme platformuna sahip suya takılan ilk deniz aracı. Düz, sağlam ve konforludur, çekme sporları için biniş, uzanma ve hazırlık için idealdir. Arka koltuğu sökerek daha fazla alan yaratın.
 • BLUETOOTH SES SİSTEMİ: Endüstrinin ilk tam entegre su geçirmez Ses Sistemi, 100 watt toplam sistem gücü, tam su geçirmezlik performansı, Bluetooth bağlantısı ve mükemmel şarkının her zaman açık olmasını sağlamak için harici çalma kontrolleri ile eğlenceyi gittiğiniz her yere götürmeye devam edecek güverte.
 • WATERTIGHT TELEFON KUTUSU: Telefonlar veya aksiyon kameraları dahil cihazlarınızın şarjlı ve kullanıma hazır kalmasına olanak tanıyan entegre bir USB portu * olan su geçirmez bir bölme - darbelere dayanıklı, su geçirmez bir yuvaya oturtulmasını sağlar.
 • YÖNETİM MERKEZİ: Suda eğlendikten sonra deniz taşıtlarına geri dönmeyi kolaylaştırır. Aşağı katlanabilir bir tasarıma sahiptir.
 • DAYANIKLI VE HAZIRLANABİLİR HULL: İster kaba deniz kıyılarında su kıran yüksek hızlarda, isterse istirahatte bir koyda asılı ya da sadece yandan biniyorsanız, daha geniş gövde, daha düşük ağırlık merkezi sayesinde gelişmiş bir endüstri istikrarı sunar. gövde tasarımı.
 • DOĞRUDAN ERİŞİM ÖN DEPOLAMA: Tüm donanımlarınız artık kolların ulaşabileceği bir yerdedir. Endüstrinin ilk doğrudan erişimli ön deposu, gidon tertibatını kaldırarak açılır. Ayakta durmak gerekmez. Bir su taşıtı haline getirdiğimiz en akıllı suya dayanıklı depo, bir sonraki maceranıza yer açıyor.
 • ROTAX 1630 ACE - 230 HP MOTOR: Etkileyici tork ve mükemmel yakıt ekonomisi ile Rotax 1630'dan bağımlılık yaratan hızlanma ile gülüşünüzü sağlayan gerçek 230 beygir gücü.
 • AKILLI FREN VE TERS (iBR): ABD Sahil Güvenlik Görevlisi tarafından tekne güvenliğini arttırdığı ve şimdi üçüncü neslinde tanınan iBR sistemi daha erken durmanızı sağlar. İki el gidonun üzerinde iken, sürücüler düşük hızlarda stabil, endişesiz manevralar için ileri, nötr ve geri hareket edebilir.
 • KAPALI DÖNGÜSÜ SOĞUTMA SİSTEMİ: Bu teknoloji, daha fazla güvenilirlik ve iç rahatlığı için aşındırıcı tuzlu suların ve motora zarar veren kalıntıların motora girmesini önler.
 • ENTEGRE LINQ ™ SİSTEMİ İLE YÜZME PLATFORMU: Aksesuarların kolay kurulumunu sağlayan, endüstrideki en büyük yüzme platformunda özel hızlı bağlantı sistemi.
 • LINQ ™ RETRACTABLE SKI PYLON: Kullanılmadığı zaman uzak duran, hızlı kurulum sağlayan, geri çekilebilen bir kayak pilonu. Gözcü tutma yerleri ve ip muhafazası bulunur.
 • KAYAK MODU: Önceden ayarlanmış beş hızlandırma profili, yumuşak bir fırlatma sunmayı ve tutarlı bir tempo sürdürmeyi kolaylaştırır.
 • WAKEBOARD RACK: Kolay wakeboard nakliyesi sağlar.
 • ST3 HULL ™: Kaba su kullanımı, stabilite ve açık deniz performansı için referansı belirleyen yenilikçi bir gövde.
 • Ayrıca: iControl®, ECO® Modu, Ergolock ™ Standardı, Trim Sekmeleri, VTS ™ (Değişken Trim Sistemi), Yatılı Merdiven, Kayak Çekme Gözü, RF DESS ™ Anahtarı, Doğrudan Erişim Ön Depolama, Su Geçirmez Telefon Kutusu, LinQ ™ Ekleme Sistemi , BRP Audio-Premium (Opsiyonel), Geniş Açılı Aynalar, Avuç İçi Dayanaklı Kulplu Tutamak, Büyük Ayak Bölmesi Halıları, Yüzme Platformu, Eğimli Direksiyon,
 • FİYAT BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ...

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.