SEA-DOO WAKE PRO 230 İBR + SES SİSTEMİ

22.261,00 €

Detaylı Açıklama

DİNLENMEDE. HIZDA. DAİMA KARARLI.

 • KARARLI VE ÖNGÖRÜLEBİLİR GÖVDE: İster sert açık deniz sularında yüksek hızlarda, istirahat halindeyken bir koyda takılıyor veya sadece yandan biniyor olun, daha geniş gövde, daha düşük ağırlık merkezi ve iyileştirilmiş olması sayesinde endüstri lideri stabilite sunar gövde tasarımı.

KAPALI DÖNGÜ SOĞUTMA SİSTEMİ

 • SEA-DOO ÖZEL: Bu teknoloji, daha fazla güvenilirlik ve gönül rahatlığı için aşındırıcı tuzlu su ve hasar veren döküntülerin motora girmesini önler.

YAPILANDIRILABİLİR. RAHAT. ÇIĞIR AÇAN.

 • BÜYÜK YÜZME PLATFORMU: Sektördeki en büyük yüzme platformuna sahip suda takılan ilk deniz aracı. Düz, sağlam ve rahattır, yatılı gezinti, uzanma ve çekici sporları için hazırlık için idealdir. Arka koltuğu çıkararak daha da fazla alan yaratın.

ÖZELLİKLERİ

 • AYRICA DAHİL: iControl®, ECO® Modu, Ergolock ™ Standart Koltuk, Trim Tırnakları, VTS ™ (Değişken Trim Sistemi), Kayak Çekme Halkası, RF DESS ™ Anahtarı, LinQ ™ Ataşmanı, Geniş Açılı Aynalar, Avuç İçi Dayanaklarıyla Tutamak, Ayak Bölmesi Halıları, Yüzme Platformu, Eğimli Direksiyon, Tekne Tipi - ST3
 • GÖVDE: GTI Hull, Polytec ™ GEN 2

ATLAYIN VEYA TAKILIN

 • BİNA MERDİVENİ: Suda eğlendikten sonra deniz taşıtına geri dönmeyi kolaylaştırır. Katlanabilir bir tasarıma sahiptir.

ZEKİCE DEPOLAMA

 • DOĞRUDAN ERİŞİM ÖN DEPOLAMA: Tüm eşyalarınız artık bir kol mesafesinde. Sektörün ilk doğrudan erişimli ön saklama bölmesi, sadece gidon grubunu kaldırarak açılır. Ayakta durmaya gerek yok. Bir deniz taşıtına inşa ettiğimiz en akıllı suya dayanıklı depolama, bir sonraki maceranız için yer sunuyor.

AKILLI FREN VE GERİ VİTES

 • SEKTÖRÜN İLK VE EN SEZGİSEL DENİZ FRENİ: ABD Sahil Güvenlik tarafından tekne güvenliğini artırmak için tanınan ve üçüncü nesli olan Sea-Doo'ya özel iBR sistemi, daha erken durmanıza olanak tanır. Sürücüler, iki eli de gidonun üzerindeyken, düşük hızlarda dengeli, endişesiz manevra için ileri, nötr ve geri hareket edebilir.

KURU VE ŞARJLI TUTUN

 • SU GEÇİRMEZ TELEFON BÖLMESİ: Telefonlar veya aksiyon kameraları dahil olmak üzere cihazlarınızın şarjlı kalmasını ve darbe emici, su geçirmez bir yuvaya sığmasını sağlayan entegre USB bağlantı noktasına * sahip su geçirmez bir bölme. * USB Bağlantı Noktası aksesuar olarak mevcuttur.

YERLEŞİK MÜZİK

 • BLUETOOTH SES-PREMIUM SİSTEMİ: Sektörün ilk tam entegre su geçirmez Ses Sistemi, 100 watt toplam sistem gücü, tamamen su geçirmez performans, Bluetooth bağlantısı ve mükemmel şarkıyı garantileyen harici oynatma kontrolleriyle gittiğiniz her yerde eğlenceyi devam ettirecek. her zaman güvertede.

KAYAK MODU

 • HER ZAMAN BİR PRO GİBİ BAŞLATIN: Bu özel özellik, binicilerin tekrarlanan ve hassas bir şekilde kontrol edilen kayak ve wakeboard lansmanları için önceden programlanmış hızlanma ve hız profillerini seçmelerine ve ayrıca diğer 2 sürüş modunun (spor ve ECO) avantajlarına olanak tanır.

WAKE PAKETİ

 • HERKES İÇİN TOW SPORTS: Geri çekilebilir LinQ kayak pilonu, kayak modu ve wakeboard askısı dahil olmak üzere üç özel özellik sayesinde Sea-Doo'nuzdan römork sporlarının keyfini çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Sea-Doo
Model Yılı
2021
Modeli
WAKE Pro 230
Model kodu
13MC
Renk
Malibu Mavi / Neon Sarı

VÜCUT

Gövde Malzemesi
Fiberglas
Gövde Tipi
Değiştirilmiş Vee
Depolama

Eldiven Kutusu - 0.8 US gal. (2,9 l)

Ön Bölme - 25,3 US gal. (96 l)

Toplam - 26.1 US gal. (98,9 l)

BOYUTLAR

Uzunluk
135,9 inç (345,1 cm)
Yükseklik
44,8 inç (114 cm)
Genişlik
Rafsız - 49,4 inç (125,5 cm)
Ağırlık
Kuru - 829 lb. (376 kg)

AKTARMA ORGANLARI

Tahrik Sistemi
Ters sistem - Elektronik iBR®

ELEKTRİKSEL

Enstrümantasyon
7,6 inç Geniş Dijital Ekran - Hız Ölçer, RPM, Saat, VTS ™ Ekran, Su Sıcaklığı, Araç Saat Ekranı, Spor Modu, ECO® Modu, Yavaş Mod, Hız Düzenleyici, Kayak Modu

MOTOR

Egzoz
D-Sea-BeI ™ Sistemi
Yakıt tipi
87 oktan
Soğutma
Kapalı Döngü Soğutma Sistemi (CLCS)
Motor
Tür - ROTAX ACE ™ - 230
Beygir gücü
230 hp
Yer değiştirme
1.630 cc
Yakıt Kapasitesi
18,5 ABD gal. (70 l)
Yakıt sistemi

Harici ara soğutucu ile süper şarjlı

iTC ™ (Akıllı Gaz Kelebeği Kontrol) Sistemi

OPERASYONEL

Ağırlık kapasitesi
600 lb. (272 kg)
Oturma

3 kişilik kapasite

Bölmeli koltuk (2 parça)

Koltuk askısı

Detaylı Bilgi ve Satın Alımlar İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz...

 

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.