SEA-DOO FİSH PRO İBR + SES SİSTEMİ(OPSİYONEL)

21.300,00 €

Detaylı Açıklama

DİNLENMEDE. HIZDA. DAİMA SABİT.

 • KARARLI VE ÖNGÖRÜLEBİLİR GÖVDE: Balıkçılık için ideal gövde, sürüş sırasında sert su güvenliği ve hareketsizken benzersiz stabilite için tasarlanmıştır.

DOĞRUDAN ERİŞİMLİ ÖN DEPOLAMA

 • AKILLI SAKLAMA ALANI: Kullanışlı bir çöp kutusu düzenleyici, su şişeleri, güneş kremi veya küçük bir takım kutusu gibi hızlı erişilebilen öğeleri saklamak için idealdir.

BALIK TUTMAYA SÜRÜŞ

 • BALIKÇI MASASI KOLTUĞU: Balıkçılık için sürücü konumundan yolcu konumuna hareket kolaylığı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Açılı ayak dayamalarıyla birleştirildiğinde yanal stabiliteyi artıran yanlara dönük balık tutmak için optimize edilmiştir.

GENİŞLETİLMİŞ ARKA PLATFORM

 • ÇEKİRDEKTE KARARLI: Deniz taşıtının arkasına 11,5 inç (29 cm) ekler ve yatma ve balık tutma için daha fazla alan sağlarken, aynı zamanda dinlenme sırasında veya tam bir balık yükü taşırken dengeyi artırır.

ÖZELLİKLERİ

 • AYRICA ŞUNLARI DAHİLDİR: iControl®, ECO® Modu, Trim tırnakları, VTS ™ (Değişken Trim Sistemi), Biniş Merdiveni, Kayak Çekme Halkası, RF DESS ™ Anahtarı, LinQ ™ Bağlantı Sistemi, Geniş Açılı Ayna, Avuç İçi Dayanaklı Tutacak, Ayak Bölmesi Halıları , Büyük Yüzme Platformu, Su geçirmez çıkarılabilir saklama kutusu, Gövde Tipi - ST3

GARMİN NAVİGASYONU VE BALIK BULUCU

 • YÜZEYİN ALTINDAKİ PENCERENİZ: Garmin Echomap plus 62cv balık bulucu, 6 inç (15 cm) ekran ve gövde içi dönüştürücü. Çok işlevli bir navigasyon, harita ve balık bulma sistemi.

YÜKSEK VE KURU

 • IDF AKILLI KÜÇÜSÜZ POMPA SİSTEMİ: Zekice tasarlanmış yeni iDF sistemi, değerli sürüş süresini en üst düzeye çıkarırken, binicilerin bir düğmeye basarak ıslanmadan tıkalı girişleri temizlemelerini sağlar.

LİNQ BAĞLANTI NOKTALARI

 • HIZLI. KOLAY. GÜVENLİ .: Balıkçılık Soğutucu için iki set bağlantı noktası ve öğle yemeğinizi getirmek için küçük bir soğutucu ve su üzerinde uzun yolculuğunuz için bir yakıt kutusu gibi ek LinQ aksesuarları.

LİNQ BALIKÇILIK SOĞUTUCU

 • KORUYUCULARINIZI TAZE TUTUN: Sağlam bir 13,5 galon. (51 L) balıkçılık için özel olarak tasarlanmış, gömme çalışma yüzeyi, yapılandırılabilir konumlandırmalı dört yenilikçi kamış tutucu, trolleme yuvaları ve olta ve yem saklama için özel olarak tasarlanmış soğutucu.

ROTAX 1630 ACE - 170 HP MOTOR

 • DAHA FAZLA HORSEPOWER: Optimize edilmiş performans, güvenilirlik ve yakıt ekonomisi için serideki en yüksek beygir gücüne sahip, doğal emişli motor.

NİHAİ BALIK KOMBİNASYONU

 • FİNCAN VE ÇUBUK TUTUCU: Bir olta balıkçısının yeni favori kombinasyonu - yan tarafa monte edilmiş bardak ve çubuk tutucu standart ile çubuğunuzu ve tazeliğinizi hazır tutun.

SU GEÇİRMEZ TELEFON BÖLMESİ

 • KURU VE ŞARJLI TUTUN: Tümleşik USB bağlantı noktasına * sahip su geçirmez bölme *, telefonlar veya aksiyon kameraları dahil olmak üzere cihazlarınızın şarjlı kalmasını ve harekete geçmeye hazır olmasını sağlar - darbe emici, su geçirmez bir yuvaya sığar. * USB Bağlantı Noktası aksesuar olarak mevcuttur.
 • GENEL BİLGİ

  Üretici firma
  Sea-Doo
  Model Yılı
  2021
  Modeli
  Fish Pro 170 iBR
  Model kodu
  18MA
  Renk
  Beyaz / Gulfstream Mavisi

  VÜCUT

  Gövde Malzemesi
  Fiberglas
  Depolama

  Eldiven Kutusu - 0.8 US gal. (2,9 l)

  Ön Bölme - 25,3 US gal. (96 l)

  LinQ ™ Balıkçılık Soğutucu - 13,5 US gal. (51 l)

  Toplam - 39,6 US gal. (149.9 l)

  BOYUTLAR

  Uzunluk
  146,8 inç (373,4 cm)
  Yükseklik
  45,3 inç (115,1 cm)
  Genişlik
  49,4 inç (125,5 cm)
  Ağırlık
  Kuru - 858 lb. (389 kg)

  AKTARMA ORGANLARI

  Tahrik Sistemi
  Ters sistem - Elektronik iBR®

  ELEKTRİKSEL

  Enstrümantasyon
  7,6 inç Geniş Dijital Ekran - Hız Ölçer, RPM, Saat, VTS ™ Ekran, Yakıt Otonomi Mesafesi ve Boşaltma Süresi, Su Sıcaklığı, Araç Saati Göstergesi, Spor Modu, ECO® Modu, Trolling Modu (Yavaş Mod), Hız Düzenleyici

  MOTOR

  Egzoz
  D-Sea-BeI ™ sistemi
  Yakıt tipi
  87 oktan
  Soğutma
  Kapalı Döngü Soğutma sistemi (CLCS)
  Motor
  Tür - ROTAX 1630 ACE ™ - 170, iDF ile
  Beygir gücü
  170 hp
  Yer değiştirme
  1.630 cc
  Yakıt Kapasitesi
  18,5 ABD gal. (70 l)
  Yakıt sistemi

  Doğal olarak aspire edilmiş

  iTC ™ (Akıllı Gaz Kelebeği Kontrol) Sistemi

  OPERASYONEL

  Ağırlık kapasitesi
  600 lb. (272 kg)
  Oturma

  Balıkçılık bank koltuğu

   

  3 kişilik kapasite

 • Detaylı Bilgi ve Satın Alımlar İçin Lütfen İletişime Geçiniz...

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.