SEA-DOO GTİ PRO 130 RENTAL

14.142,00 €

Detaylı Açıklama

ÖZELLİKLERİ

 • BÜYÜK YÜZME PLATFORMU: Yüzme platformu artık daha düz, sağlam ve rahattır ve binicilik, uzanma ve çekici sporları için hazırlık için idealdir. Arka koltuğu çıkararak daha da fazla alan yaratın.
 • ARKA KARGO LİNK SİSTEMİ: Güvenli Hızlı Takılan LinQ Sistemi ile ekstra arka depolama artık mümkündür. İki kullanışlı, entegre bağlantı noktası kullanarak bir yakıt kutusunu, bir çantayı, bir soğutucuyu ve daha fazlasını deniz taşıtınızın arkasına kolayca takmanızı sağlar.
 • SU GEÇİRMEZ TELEFON KUTUSU: Telefonlar veya aksiyon kameraları da dahil olmak üzere cihazlarınızın şarjlı kalmasını ve hareket etmeye hazır olmasını sağlayan su geçirmez bir bölme; darbe emici, su geçirmez bir yuvada rahatça oturur.
 • DAHA BÜYÜK ÖN DEPOLAMA: Kategorisindeki en büyük saklama alanı * (40,2 gal. / 152 L) bol miktarda ekipman depolamanıza olanak tanır. * Üreticilerin web siteleri. Benzer fiyatlı modellere dayanmaktadır.
 • KARARLI GÖVDE: Yolcu olsun veya olmasın, daha fazla denge ve güven için yeniden tasarlanmış gövde ve daha düşük ağırlık merkezi. Sürmesi kolay ve eğlenceli.
 • POLYTEC MALZEME: Artık ikinci neslinde olan bu sağlam malzeme, en yüksek performans ve verimlilik sağlamak için deniz taşıtının ağırlığını azaltır ve çoğu otomobille çekilmesini kolaylaştırır. Ayrıca, renkli kalıplama, cam elyafından daha çizilmeye karşı dayanıklı olmasını sağlar.
 • SPOR VE ECO: Sport ve ECO gibi farklı sürüş modları sayesinde gücünüzün nasıl teslim edilmesini istediğinizi seçin.
 • KAPALI DÖNGÜ SOĞUTMA SİSTEMİ: Bu teknoloji, daha fazla güvenilirlik ve gönül rahatlığı için aşındırıcı tuzlu suyun ve hasar veren döküntülerin motora girmesini önler.
 • AKILLI FREN VE GERİ DÖNÜŞ (iBR): ABD Sahil Güvenlik tarafından tekne güvenliğini artırmak için tanınan ve şimdi üçüncü nesli olan Sea-Doo'ya özel iBR sistemi, daha erken durmanıza olanak tanır. Sürücüler, iki eli de gidonun üzerindeyken, düşük hızlarda dengeli, endişesiz manevra için ileri, nötr ve geri hareket edebilir.
 • ROTAX® 1630 ACE ™ - 130: Daha fazla performans isteyenler için, 1630 ACE ™ - 130'un ekstra beygir gücü tamamen eğlence ve hızlanma demektir.
 • AYRICA ŞUNLARI DAHİLDİR: iControl®, RF DESS ™ Anahtarı, BRP Audio-Premium Sistemi (Aksesuar), Geniş Açılı Aynalar, Avuç İçi Dayanaklı Tutacak, Ayak Bölmesi Halıları, Büyük Yüzme Platformu, Çekme kancası

 

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Sea-Doo
Model Yılı
2021
Modeli
GTI 130
Model kodu
38MA
Renk
Beyaz / Resif Mavisi

VÜCUT

Gövde Malzemesi
Bileşik
Gövde Tipi
Değiştirilmiş Vee
Depolama

Torpido gözü - 2.3 US gal. (8,8 l)

Ön bölme - 38 US gal. (144 l)

Toplam - 40,2 US gal. (152 l)

BOYUTLAR

Uzunluk
130,6 inç (331,8 cm)
Yükseklik
44,8 inç (113,7 cm)
Genişlik
49,2 inç (125 cm)
Ağırlık
739 lb. (335 kg)

AKTARMA ORGANLARI

Tahrik Sistemi
Ters sistem - Elektronik iBR®

ELEKTRİKSEL

Enstrümantasyon
4,5 inç Dijital Ekran Göstergesi - Hız Ölçer, RPM, saat, Araç Saat Göstergesi, Spor Modu, ECO® modu

MOTOR

Egzoz
D-Sea-BeI ™ Sistemi
Yakıt tipi
87 oktan
Soğutma
Kapalı Döngü Soğutma Sistemi (CLCS)
Motor
Tür - Rotax® 1630 ACE ™ - 130
Beygir gücü
130 hp
Yer değiştirme
1.630 cc
Yakıt Kapasitesi
15.9 ABD gal. (60 l)
Yakıt sistemi

Doğal olarak aspire edilmiş

iTC ™ (Akıllı Gaz Kelebeği Kontrol) Sistemi

OPERASYONEL

Ağırlık kapasitesi
600 lb. (272 kg)
Oturma

3 kişilik kapasite

Ergolock ™ standart koltuk

Bölünmüş koltuk (2 parça)

Koltuk askısı

Detaylı Bilgi ve Satın Alım İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz...

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.