SEA-DOO GTX 170 İBR + SES SİSTEMİ(OPSİYONEL)

18.507,00 €

Detaylı Açıklama

DİNLENMEDE. HIZDA. DAİMA KARARLI.

 • KARARLI VE ÖNGÖRÜLEBİLİR GÖVDE: İster yüksek hızlarda sert açık deniz sularına çarpıyor, istirahat halindeyken bir koyda takılıyor veya sadece yandan biniyor olun, daha geniş gövde, daha düşük ağırlık merkezi ve geliştirilmiş sayesinde endüstri lideri stabilite sunar gövde tasarımı

KAPALI DÖNGÜ SOĞUTMA SİSTEMİ

 • SEA-DOO ÖZEL: Bu teknoloji, daha fazla güvenilirlik ve gönül rahatlığı için aşındırıcı tuzlu suyun ve hasar veren döküntülerin motora girmesini önler.

YAPILANDIRILABİLİR. RAHAT. ÇIĞIR AÇAN.

 • BÜYÜK YÜZME PLATFORMU: Sektördeki en büyük yüzme platformuyla suda takılmak için tasarlanmıştır. Düz, sağlam ve rahattır; uçağa binmek, uzanmak ve çekici sporları için hazırlık yapmak için idealdir. Arka koltuğu kaldırarak daha da fazla alan yaratın.

HIZLI. KOLAY. GÜVENLİ.

 • ARKA KARGO LİNK SİSTEMİ: Güvenli, hızlı takılan LinQ sistemi ile ekstra arka depolama artık mümkündür. İki kullanışlı, entegre bağlantı noktası kullanarak bir yakıt kutusunu, bir çantayı, bir soğutucuyu ve daha fazlasını deniz taşıtınızın arkasına kolayca takmanızı sağlar.

ÖZELLİKLERİ

 • GÖVDE TİPİ: ST3 ™ Gövde
 • AYRICA DAHİL: iControl®, ECO® Modu, Trim Sekmeleri, Kayak Çeki Halkası, RF DESS ™ Anahtarı, Geniş Açılı Aynalar, Avuç İçi Dayanaklı Tutacak, Ayak Bölmesi Halıları, Büyük Yüzme Platformu, Eğimli Direksiyon.

ZEKİCE DEPOLAMA

 • DOĞRUDAN ERİŞİM ÖN DEPOLAMA: Tüm eşyalarınız artık bir kol mesafesinde. Sektörün ilk doğrudan erişimli ön saklama bölmesi, sadece gidon grubunu kaldırarak açılır. Ayakta durmaya gerek yok. Bir deniz taşıtına inşa ettiğimiz en akıllı suya dayanıklı depolama, bir sonraki maceranız için yer sunuyor.

AKILLI FREN VE GERİ VİTES

 • SEKTÖRÜN İLK VE EN SEZGİSEL DENİZ FRENİ: ABD Sahil Güvenlik tarafından tekne güvenliğini artırmak için tanınan ve üçüncü nesli olan Sea-Doo'ya özel iBR sistemi, daha erken durmanıza olanak tanır. Sürücüler, iki eli de gidonun üzerindeyken, düşük hızlarda dengeli, endişesiz manevra için ileri, nötr ve geri vitese geçebilirler.

KURU VE ŞARJLI TUTUN

 • SU GEÇİRMEZ TELEFON BÖLMESİ: Telefonlar veya aksiyon kameraları dahil olmak üzere cihazlarınızın şarjlı kalmasını ve darbeyi emen, su geçirmez bir yuvaya sığmasını sağlayan entegre USB bağlantı noktasına * sahip su geçirmez bölme. * USB Bağlantı Noktası aksesuar olarak mevcuttur. GTX Limited modelinde standart.

DAHİLİ MÜZİK

 • BLUETOOTH SES-PREMIUM SİSTEMİ: Sektörün ilk tam entegre su geçirmez ses sistemi, 100 watt toplam sistem gücü, tamamen su geçirmez performans, Bluetooth bağlantısı ve mükemmel şarkıyı garantileyen harici oynatma kontrolleriyle gittiğiniz her yerde eğlenceyi devam ettirecek. her zaman güvertede. *İsteğe bağlı. Yalnızca GTX Limited modelinde standart

İKİ ROTAX MOTOR SEÇENEĞİ

 • GÜCÜNÜZÜ SEÇİN: Her biri güvenilirlik, eğlenceli performans ve yakıt ekonomisi sunan kanıtlanmış iki Rotax motordan birini seçin: 170 hp ile 1630 ACE. Her ikisi de Gelişmiş Yanma Verimliliği (ACE) teknolojisi ile donatılmıştır.

EŞSİZ KONFOR VE ÇOK YÖNLÜLÜK

 • MODÜLER ERGOLOCK KOLTUK: Dar koltuk, dizlerinizi doğal bir sürüş pozisyonunda birbirine yaklaştırırken, kademeli koltuk tasarımı siz ve yolcularınız için daha fazla yanal destek ve denge sağlar. Ayrıca, çıkarılabilir arka koltuk size takılmak, güneşlenmek veya yüz yüze piknik yapmak için daha fazla alan sağlar.

DEĞİŞKEN TRİM SİSTEMİ

 • PARMAK UÇLARINIZDA İNCE AYAR: Sürücünün tercihine, su koşullarına ve yolcu sayısına göre ince ayarlı kullanım için gidondaki Değişken Trim Sistemine (VTS) hızla erişin.

 

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Sea-Doo
Model Yılı
2021
Modeli
GTX 170 iBR + Ses Sistemi
Model kodu
11MC
Renk
Sahil Mavisi Metalik / Lav Grisi

VÜCUT

Gövde Malzemesi
Fiberglas
Depolama

Toplam Kapasite - 26,1 gal. (98,9 l)

Eldiven Kutusu - 0.8 gal. (2,9 l)

Ön Bölme - 25,3 gal. (96 l)

BOYUTLAR

Uzunluk
135,9 inç (345,1 cm)
Yükseklik
44,8 inç (113,8 cm)
Genişlik
49,4 inç (125,5 cm)
Ağırlık
Kuru - 776 lb. (352 kg)

AKTARMA ORGANLARI

Tahrik Sistemi
Ters sistem - Elektronik iBR® *

ELEKTRİKSEL

Enstrümantasyon
7,6 inç Geniş Dijital Gösterge Göstergesi - Hız Ölçer, RPM, Saat, VTS ™ Ekran, Yakıt Otonomi Mesafesi ve Boşaltma Süresi, Araç Saati Göstergesi, Spor Modu, ECO® Modu, Yavaş Mod, Hız Düzenleyici

MOTOR

Egzoz
D-Sea-BeI ™ Sistemi
Yakıt tipi
87 oktan
Soğutma
Kapalı Döngü Soğutma Sistemi (CLCS)
Motor
Rotax®1630 ACE ™
Beygir gücü
170 hp
Yer değiştirme
1.630 cc
Yakıt Kapasitesi
18,5 gal. (70 l)
Yakıt sistemi

Doğal olarak aspire edilmiş

iTC ™ (Akıllı Gaz Kelebeği Kontrol) Sistemi

OPERASYONEL

Ağırlık kapasitesi
600 lb. (272 kg)
Oturma

3 kişilik kapasite

Kademeli Tasarımlı Ergolock ™ Koltuk

Bölünmüş Koltuk (2 parça)

Koltuk Askısı

Detaylı Bilgi ve Satın Alımlar İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz...

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.