SEA-DOO GTX 230 İBR + SES SİSTEMİ

21.300,00 €

Detaylı Açıklama

 

DİNLENMEDE. HIZDA. DAİMA KARARLI.

 • KARARLI VE ÖNGÖRÜLEBİLİR GÖVDE: İster sert açık deniz sularında yüksek hızlarda, istirahat halindeyken bir koyda takılıyor veya sadece yandan biniyor olun, daha geniş gövde, daha düşük bir ağırlık merkezi ve geliştirilmiş olması sayesinde endüstri lideri stabilite sunar gövde tasarımı

KAPALI DÖNGÜ SOĞUTMA SİSTEMİ

 • SEA-DOO ÖZEL: Bu teknoloji, daha fazla güvenilirlik ve gönül rahatlığı için aşındırıcı tuzlu su ve hasar veren döküntülerin motora girmesini önler.

YAPILANDIRILABİLİR. RAHAT. ÇIĞIR AÇAN.

 • BÜYÜK YÜZME PLATFORMU: Sektördeki en büyük yüzme platformuyla suda takılmak için tasarlanmıştır. Düz, sağlam ve konforludur, yatılı gezinti, uzanma ve çekici sporları için hazırlık için idealdir. Arka koltuğu çıkararak daha da fazla alan yaratın.

HIZLI. KOLAY. GÜVENLİ.

 • ARKA KARGO LİNK SİSTEMİ: Güvenli hızlı takılan LinQ sistemi ile artık ekstra arka depolama mümkündür. İki kullanışlı, entegre bağlantı noktası kullanarak bir yakıt kutusunu, bir çantayı, bir soğutucuyu ve daha fazlasını deniz taşıtınızın arkasına kolayca takmanızı sağlar.

ÖZELLİKLERİ

 • AYRICA DAHİL: iControl®, ECO® Modu, Trim Sekmeleri, Kayak Çeki Halkası, RF DESS ™ Anahtarı, Geniş Açılı Aynalar, Avuç İçi Dayanaklı Tutacak, Ayak Bölmesi Halıları, Büyük Yüzme Platformu, Eğimli Direksiyon.

İDF AKILLI TOZSUZ POMPA SİSTEMİ

 • TAM DİJİTAL GÖSTERGE: 7,6 inç genişliğindeki dijital ekran, binicilere modlar arasında geçiş yaparken ve araç bilgilerini bulurken gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunar. Ayrıca, herhangi bir ışıkta yüksek görünürlük sağlayan otomatik olarak kısılan bir arka ışığa sahiptir. Daha geniş ekran alanı, sürüş sırasında daha iyi görüş sağlar.

ZEKİCE DEPOLAMA

 • DOĞRUDAN ERİŞİM ÖN DEPOLAMA: Tüm eşyalarınız artık bir kol mesafesinde. Sektörün ilk doğrudan erişimli ön saklama bölmesi, sadece gidon grubunu kaldırarak açılır. Ayakta durmaya gerek yok. Bir deniz taşıtına inşa ettiğimiz en akıllı suya dayanıklı depolama, bir sonraki maceranız için yer sunuyor.

AKILLI FREN VE GERİ VİTES

 • SEKTÖRÜN İLK VE EN SEZGİSEL DENİZ FRENİ: ABD Sahil Güvenlik tarafından tekne güvenliğini artırmak için tanınan ve üçüncü nesli olan Sea-Doo'ya özel iBR sistemi, daha erken durmanıza olanak tanır. Sürücüler, iki eli de gidonun üzerindeyken, düşük hızlarda dengeli, endişesiz manevra için ileri, nötr ve geri hareket edebilir.

KURU VE ŞARJLI TUTUN

 • SU GEÇİRMEZ TELEFON BÖLMESİ: Telefonlar veya aksiyon kameraları dahil olmak üzere cihazlarınızın şarjlı kalmasını ve darbe emici, su geçirmez bir yuvaya sığmasını sağlayan entegre USB bağlantı noktasına * sahip su geçirmez bir bölme. * USB Bağlantı Noktası aksesuar olarak mevcuttur. GTX Limited modelinde standart.

DAHİLİ MÜZİK

 • BLUETOOTH SES-PREMIUM SİSTEMİ: Sektörün ilk tam entegre su geçirmez ses sistemi, 100 watt toplam sistem gücü, tamamen su geçirmez performans, Bluetooth bağlantısı ve mükemmel şarkıyı garantileyen harici oynatma kontrolleriyle gittiğiniz her yerde eğlenceyi devam ettirecek. her zaman güvertede. *İsteğe bağlı. Yalnızca GTX Limited modelinde standart

İKİ ROTAX MOTOR SEÇENEĞİ

 • GÜCÜNÜZÜ SEÇİN: Her biri güvenilirlik, eğlenceli performans ve yakıt ekonomisi sunan kanıtlanmış iki Rotax motordan birini seçin: 230 hp ile 1630 ACE. Her ikisi de Gelişmiş Yanma Verimliliği (ACE) teknolojisi ile donatılmıştır.

EŞSİZ KONFOR VE ÇOK YÖNLÜLÜK

 • MODÜLER ERGOLOCK KOLTUK: Dar koltuk, dizlerinizi doğal bir sürüş pozisyonunda birbirine yaklaştırırken, kademeli koltuk tasarımı siz ve yolcularınız için daha fazla yanal destek ve denge sağlar. Artı, çıkarılabilir arka koltuk size takılmak, güneşlenmek veya yüz yüze piknik yapmak için daha fazla alan sağlar.

DEĞİŞKEN TRİM SİSTEMİ

 • PARMAK UÇLARINIZDA İNCE AYAR: Sürücünün tercihine, su koşullarına ve yolcu sayısına göre ince ayarlı kullanım için gidondaki Değişken Trim Sistemine (VTS) hızlıca erişin.  

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Sea-Doo
Model Yılı
2021
Modeli
GTX 230 iDF + Ses Sistemi
Model kodu
12MG
Renk
Eclipse Siyah

VÜCUT

Gövde Malzemesi
Fiberglas
Depolama

Toplam Kapasite - 26.1 gal. (98,9 l)

Eldiven Kutusu - 0.8 gal. (2,9 l)

Ön Bölme - 25,3 gal. (96 l)

BOYUTLAR

Uzunluk
135,9 inç (345,1 cm)
Yükseklik
44,8 inç (113,8 cm)
Genişlik
49,4 inç (125,5 cm)
Ağırlık
Kuru - 805 lb. (365 kg)

AKTARMA ORGANLARI

Tahrik Sistemi
Ters sistem - Elektronik iBR® *

ELEKTRİKSEL

Enstrümantasyon

7,6 inç Geniş Dijital Ekran

Gösterge - Hız Ölçer, RPM, Saat, VTS ™ Ekranı, Yakıt Otonomi Mesafesi ve Boşaltma Süresi, Araç Saati Göstergesi, Spor Modu, ECO® Modu, Yavaş Mod, Hız Regülatörü

MOTOR

Egzoz
D-Sea-BeI ™ Sistemi
Yakıt tipi
87 oktan
Soğutma
Kapalı Döngü Soğutma Sistemi (CLCS)
Motor
Rotax®1630 ACE ™ - 230, iDF ile
Beygir gücü
230 hp
Yer değiştirme
1.630 cc
Yakıt Kapasitesi
18,5 gal. (70 l)
Yakıt sistemi

Harici ara soğutucu ile süper şarjlı

iTC ™ (Akıllı Gaz Kelebeği Kontrol) Sistemi

OPERASYONEL

Ağırlık kapasitesi
600 lb. (272 kg)
Oturma

3 kişilik kapasite

Kademeli Tasarımlı Ergolock ™ Koltuk

Bölünmüş Koltuk (2 parça)

Koltuk Askısı

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.