SEA-DOO GTX 230 İBR + SES SİSTEMİ

20.800,00 €

Detaylı Açıklama

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Sea-Doo
Model Yılı
2020
model
GTX 230 iBR + Ses Sistemi
Renk
Plaj Mavisi Metalik / Lav Gri

VÜCUT

Gövde malzemesi
Fiberglas
Depolama

Toplam Kapasite - 26.1 gal. (98.9 l)

Torpido Gözü - 0.8 gal. (2,9 l)

Ön Bölme - 25.3 gal. (96 l)

BOYUTLAR

uzunluk
135.9 inç (345.1 cm)
Yükseklik
44,8 inç (113,8 cm)
Genişlik
49,4 inç (125,5 cm)
Ağırlık
Kuru - 805 lb (365 kg)

ELEKTRİK

Enstrümantasyon
7.6 inç Geniş Dijital Ekran Göstergesi - Hızölçer, RPM, Saat, VTS ™ Ekran, Yakıt Özerklik Mesafesi & Boşta Kalma Süresi, Araç Saat Göstergesi, Spor Modu, ECO® Modu, Yavaş Mod, Hız Regülatörü

MOTOR

Egzoz
D-Sea-BeI ™ Sistemi
Yakıt tipi
87 oktan
Soğutma
Kapalı Çevrim Soğutma Sistemi (CLCS)
Motor
Rotax®1630 ACE ™
Beygir gücü
230 hp
deplasman
1.630 cc
Yakıt Kapasitesi
18,5 gal. (70 l)
Yakıt sistemi
Harici ara soğutucu ile güçlendirilmiş

İŞLETME

Ağırlık kapasitesi
600 lb (272 kg)
oturma
3 kişilik kapasite

 

ÖZELLİKLERİ

 • MODÜLER ERGOLOCK KOLTUK: Dar koltuk, dizlerinizi doğal bir sürüş pozisyonunda birbirine yaklaştırır, basamaklı koltuk tasarımı siz ve yolcularınız için daha fazla yanal destek ve denge sağlar. Ayrıca, çıkarılabilir arka koltuk takılmak, güneşlenmek veya yüz yüze piknik yapmak için daha fazla alan sağlar.
 • BÜYÜK YÜZME PLATFORMU: Sektördeki en büyük yüzme platformuna sahip suya takılan ilk deniz aracı. Düz, sağlam ve konforludur, çekme sporları için biniş, uzanma ve hazırlık için idealdir. Arka koltuğu sökerek daha fazla alan yaratın.
 • ST3 HULL: İster kaba kıyılarda suyla sertleşen yüksek hızda, isterse bir koyda asılı dururken, ya da sadece yandan uçtuğunuzda, daha geniş gövde, daha düşük ağırlık merkezi ve geliştirilmiş gövde tasarımı sayesinde endüstri lideri stabilite sunar .
 • DOĞRUDAN ERİŞİM ÖN DEPOLAMA: Tüm donanımlarınız artık kolların ulaşabileceği bir yerdedir. Endüstrinin ilk doğrudan erişimli ön deposu, gidon tertibatını kaldırarak açılır. Ayakta durmak gerekmez. Bir su taşıtı haline getirdiğimiz en akıllı suya dayanıklı depo, bir sonraki maceranıza yer açıyor.
 • ARKA KARGO LINQ SİSTEMİ: Güvenli Hızlı Takma LinQ Sistemi ile artık arkadan depolama da mümkündür. İki uygun, entegre bağlantı noktası kullanarak, bir yakıt deposunu, bir çantayı, daha serin ve daha fazlasını deniz aracınızın arkasına kolayca takmanızı sağlar.
 • GEÇİŞ ÖZELLİKLERİ: Tüm standart gezilerinizi bu standart özelliklerle geçirin: Eğimli Direksiyon, Hız Regülatörü Modu ve Yavaş Mod ve saf konfor için Yatılı Merdiven.
 • İKİ MOTOR SEÇENEĞİ: Güvenilirlik, eğlence performansı ve yakıt ekonomisi sunan kanıtlanmış iki Rotax motorundan birini seçin: 170 hp veya 230 hp ile yeni 1630 ACE. Her ikisi de Gelişmiş Yanma Verimliliği (ACE) teknolojisi ile donatılmıştır.
 • AKILLI FREN VE TERS (iBR): ABD Sahil Güvenlik Görevlisi tarafından 2009'dan beri tekne güvenliğini arttırdığı bilinen Sea-Doo özel iBR sistemi, fren kullanmadan deniz taşıtlarından en az 160 fit (48 m) * kadar durmanıza izin verir. İki el gidonun üzerinde iken, sürücüler düşük hızlarda stabil, endişesiz manevralar için ileri, nötr ve geri hareket edebilir.
 • DEĞİŞKEN TRİM SİSTEMİ: Sürücü tercihine, su koşullarına ve yolcu sayısına bağlı olarak hassas ayarlanmış kullanım için gidon üzerindeki Değişken Trim Sistemine (VTS) hızlıca erişin.
 • 7.6 "GENİŞ DİJİTAL EKRAN: Dijital ekran, sürücülere modlar arasında geçiş yaparken ve araç bilgilerini yerleştirirken kullanıcılara gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunar. Ayrıca, her türlü ışıkta yüksek görünürlük sağlayan otomatik karartma aydınlatması sunar. Daha geniş ekran alanı ve büyük dijital sayılar ve harf, sürüş sırasında gelişmiş görünürlük sağlar.
 • KAPALI DÖNGÜSÜ SOĞUTMA SİSTEMİ: Bu teknoloji, daha fazla güvenilirlik ve iç rahatlığı için aşındırıcı tuzlu suların ve motora zarar veren kalıntıların motora girmesini önler.
 • BRP SES PREMIUM SİSTEMİ (İSTEĞE BAĞLI): Endüstride ilk kez üreticiye kurulmuş, tamamen su geçirmez, Bluetooth ‡ ses sistemi.
 • ÜZERİNE DAHİL: iControl®, ECO® Modu, Döşeme Sekmeleri, VTS ™ (Değişken Döşeme Sistemi), Boarding Ladde, Kayak Çekme Gözü, RF DESS ™ Anahtar, LinQ ™ Ek Sistemi, Geniş Açılı Aynalar, Avuç İçi Dayanaklı El Çantası, Ayak Kılıfı Halılar, Büyük Yüzme Platformu, Eğimli Direksiyon.
 • FİYAT BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ...

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.