SEA-DOO GTX LIMITED 300 + SES SİSTEMİ(OPSİYONEL)

24.600,00 €

Detaylı Açıklama

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Sea-Doo
Model Yılı
2020
model
GTX Limited 300 + Ses Sistemi(opsiyonel)
Renk
Sıvı Gri Metalik / Plaj Mavisi Metalik

VÜCUT

Gövde malzemesi
Fiberglas
Depolama

Toplam Kapasite - 26.1 gal. (98.9 l)

Torpido Gözü - 0.8 gal. (2,9 l)

Ön Bölme - 25.3 gal. (96 l)

BOYUTLAR

uzunluk
135.9 inç (345.1 cm)
Yükseklik
44,8 inç (113,8 cm)
Genişlik
49,4 inç (125,5 cm)
Ağırlık
Kuru - 849 lb (385 kg)

ELEKTRİK

Enstrümantasyon
7.6 inç Geniş Dijital Ekran Göstergesi - Hızölçer, RPM, Saat, VTS ™ Ekran, Yakıt Özerklik Mesafesi ve Boşta Kalma Süresi, Su Sıcaklığı, Derinlik Bulucu, En Yüksek Hız ve Ortalama Hız, Araç Saati Göstergesi, Spor Modu, ECO® Modu, Yavaş Mod, Hız Regülatörü

MOTOR

Egzoz
D-Sea-BeI ™ Sistemi
Yakıt tipi
91 oktan
Soğutma
Kapalı Çevrim Soğutma Sistemi (CLCS)
Motor
Rotax® 1630 ACE ™
Beygir gücü
300 hp
deplasman
1.630 cc
Yakıt Kapasitesi
18,5 gal. (70 l)
Yakıt sistemi
Harici ara soğutucu ile güçlendirilmiş

İŞLETME

Ağırlık kapasitesi
600 lb (272 kg)
oturma

3 kişilik kapasite

Kademeli Tasarımlı Ergolock ™ Koltuk

Bölünmüş Koltuk (2 parça)

Koltuk Kayışı

ÖZELLİKLERİ

 • BÜYÜK YÜZME PLATFORMU: Sektördeki en büyük yüzme platformuna sahip suya takılan ilk deniz aracı. Düz, sağlam ve konforludur, çekme sporları için biniş, uzanma ve hazırlık için idealdir. Arka koltuğu sökerek daha fazla alan yaratın.
 • SINIRLI PAKET: Deniz taşıtları kapağı, USB bağlantı noktası, depolama alanı düzenleyicisi ve özel renklendirme gibi özel ekstralar sunar. Ayrıca bir derinlik bulucu, su sıcaklığı göstergesi ve daha fazlası.
 • MODÜLER ERGOLOCK KOLTUK: Dar koltuk, dizlerinizi doğal bir sürüş pozisyonunda birbirine yaklaştırır, basamaklı koltuk tasarımı siz ve yolcularınız için daha fazla yanal destek ve denge sağlar. Ayrıca, çıkarılabilir arka koltuk takılmak, güneşlenmek veya yüz yüze piknik yapmak için daha fazla alan sağlar.
 • DAYANIKLI VE HAZIRLANABİLİR HULL: İster kaba deniz kıyılarında su kıran yüksek hızlarda, isterse istirahatte bir koyda asılı ya da sadece yandan biniyorsanız, daha geniş gövde, daha düşük ağırlık merkezi sayesinde gelişmiş bir endüstri istikrarı sunar. gövde tasarımı.
 • DOĞRUDAN ERİŞİM ÖN DEPOLAMA: Tüm donanımlarınız artık kolların ulaşabileceği bir yerdedir. Endüstrinin ilk doğrudan erişimli ön deposu, gidon tertibatını kaldırarak açılır. Ayakta durmak gerekmez. Bir su taşıtı haline getirdiğimiz en akıllı suya dayanıklı depo, bir sonraki maceranıza yer açıyor.
 • ARKA KARGO LINQ SİSTEMİ: Güvenli Hızlı Takma LinQ Sistemi ile artık arkadan depolama da mümkündür. İki uygun, entegre bağlantı noktası kullanarak, bir yakıt deposunu, bir çantayı, daha serin ve daha fazlasını deniz aracınızın arkasına kolayca takmanızı sağlar.
 • BLUETOOTH SES SİSTEMİ: Endüstrinin ilk tam entegre su geçirmez Ses Sistemi, 100 watt toplam sistem gücü, tam su geçirmezlik performansı, Bluetooth bağlantısı ve mükemmel şarkının her zaman açık olmasını sağlamak için harici çalma kontrolleri ile eğlenceyi gittiğiniz her yere götürmeye devam edecek güverte.
 • WATERTIGHT TELEFON KUTUSU: Telefonlar veya aksiyon kameraları dahil cihazlarınızın şarjlı ve kullanıma hazır kalmasına olanak tanıyan entegre bir USB portu * olan su geçirmez bir bölme - darbelere dayanıklı, su geçirmez bir yuvaya oturtulmasını sağlar. * Yalnızca sınırlı modellerde standart
 • GEÇİŞ ÖZELLİKLERİ: Tüm standart gezilerinizi bu standart özelliklerle geçirin: Eğimli Direksiyon, Hız Regülatörü Modu ve Yavaş Mod ve saf konfor için Yatılı Merdiven.
 • 2 MOTOR SEÇENEKLERİ: Her ikisi de Gelişmiş Yanma Verimliliği teknolojisi ile donatılmış iki güçlü Rotax motoru arasından seçim yapın. Daha iyi hızlanma için 230 hp'lik 1630 ACE veya 300 hp'lik darbeli çarpma 1630 ACE.
 • AKILLI FREN VE TERS (iBR): ABD Sahil Güvenlik Görevlisi tarafından 2009'dan beri tekne güvenliğini arttırdığı bilinen Sea-Doo özel iBR sistemi, fren kullanmadan deniz taşıtlarından en az 160 fit (48 m) * kadar durmanıza izin verir. İki el gidonun üzerinde iken, sürücüler düşük hızlarda stabil, endişesiz manevralar için ileri, nötr ve geri hareket edebilir.
 • 7.6 "GENİŞ DİJİTAL EKRAN: Dijital ekran, sürücülere modlar arasında geçiş yaparken ve araç bilgilerini yerleştirirken kullanıcılara gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunar. Ayrıca, her türlü ışıkta yüksek görünürlük sağlayan otomatik karartma aydınlatması sunar. Daha geniş ekran alanı ve büyük dijital sayılar ve harf, sürüş sırasında gelişmiş görünürlük sağlar.
 • KAPALI DÖNGÜSÜ SOĞUTMA SİSTEMİ: Bu teknoloji, daha fazla güvenilirlik ve iç rahatlığı için aşındırıcı tuzlu suların ve motora zarar veren kalıntıların motora girmesini önler.
 • BRP AUDIO-PREMIUM: Üreticinin ilk kurulumlu, gerçekten su geçirmez, Bluetooth ses sistemi.
 • ST3 HULL ™: Kaba su kullanımı, stabilite ve açık deniz performansı için referansı belirleyen yenilikçi bir gövde.
 • Ayrıca: iControl®, ECO® Modu, Trim Sekmeleri, VTS ™ (Değişken Trim Sistemi), Yatılı Merdiven, Kayak Çekme Gözü, RF DESS ™ Tuşu, Doğrudan Erişim, Ön Depolama, Su Geçirmez Telefon Kutusu, LinQ ™ Ek Sistemi, Geniş Açılı Aynalar, Avuç İçi Dayanağı ile El Çantası, Ayak Halıları Büyük Yüzme Platformu, Eğimli Direksiyon
 • FİYAT BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ...

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.