SEA-DOO GTX LIMITED 300 + SES SİSTEMİ

27.400,00 €

Detaylı Açıklama

7,8 İNÇ GENİŞ RENKLİ EKRAN

 • YÜKSEK RES BLUETOOTH GÖSTERGESİ: Çarpıcı renkler ve kristal netliğinde ekran, haritaları, hava durumunu ve daha fazlasını gösterge panelinizde göstermek için BRP Connect aracılığıyla araç verilerini ve uyumlu telefon uygulamalarıyla eşleşmeleri gösterir. Gelişmiş ses kalitesinden ve sezgisel hıza duyarlı ses kontrolünden tam olarak yararlanın.

DİNLENMEDE. HIZDA. DAİMA KARARLI.

 • KARARLI VE ÖNGÖRÜLEBİLİR GÖVDE: İster sert açık deniz sularında yüksek hızlarda, istirahat halindeyken bir koyda takılıyor veya sadece yandan biniyor olun, daha geniş gövde, daha düşük ağırlık merkezi ve iyileştirilmiş olması sayesinde endüstri lideri stabilite sunar gövde tasarımı.

KAPALI DÖNGÜ SOĞUTMA SİSTEMİ

 • SEA-DOO ÖZEL: Bu teknoloji, daha fazla güvenilirlik ve gönül rahatlığı için aşındırıcı tuzlu suyun ve hasar veren döküntülerin motora girmesini önler.

YAPILANDIRILABİLİR. RAHAT. ÇIĞIR AÇAN.

 • BÜYÜK YÜZME PLATFORMU: Sektördeki en büyük yüzme platformuyla suda takılmak için tasarlanmıştır. Düz, sağlam ve rahattır; uçağa binmek, uzanmak ve çekici sporları için hazırlık yapmak için idealdir. Arka koltuğu kaldırarak daha da fazla alan yaratın.

HIZLI. KOLAY. GÜVENLİ.

 • ARKA KARGO LİNK SİSTEMİ: Güvenli, hızlı takılan LinQ sistemi ile ekstra arka depolama artık mümkündür. İki kullanışlı, entegre bağlantı noktası kullanarak bir yakıt kutusunu, bir çantayı, bir soğutucuyu ve daha fazlasını deniz taşıtınızın arkasına kolayca takmanızı sağlar.

ÖZELLİKLERİ

 • GÖVDE TİPİ: ST3 Hull ™
 • AYRICA DAHİL: iControl®, ECO® Modu, Trim Sekmeleri, Biniş Merdiveni, Kayak Çekme Halkası, RF DESS ™ Anahtarı, LinQ ™ Bağlantı Sistemi, Geniş Açılı Aynalar, Avuç İçi Dayanağı ile Tutacak, Ayak Bölmesi Halıları, Büyük Yüzme Platformu, USB şarj cihazı Eğimli Direksiyon

ZEKİCE DEPOLAMA

 • DOĞRUDAN ERİŞİM ÖN DEPOLAMA: Tüm eşyalarınız artık bir kol mesafesinde. Sektörün ilk doğrudan erişimli ön saklama bölmesi, sadece gidon grubunu kaldırarak açılır. Ayakta durmaya gerek yok. Bir deniz taşıtına inşa ettiğimiz en akıllı suya dayanıklı depolama, bir sonraki maceranız için yer sunuyor.

AKILLI FREN VE GERİ VİTES

 • SEKTÖRÜN İLK VE EN SEZGİSEL DENİZ FRENİ: ABD Sahil Güvenlik tarafından tekne güvenliğini artırmak için tanınan ve üçüncü nesli olan Sea-Doo'ya özel iBR sistemi, daha erken durmanıza olanak tanır. Sürücüler, iki eli de gidonun üzerindeyken, düşük hızlarda dengeli, endişesiz manevra için ileri, nötr ve geri vitese geçebilirler.

KURU VE ŞARJLI TUTUN

 • SU GEÇİRMEZ TELEFON BÖLMESİ: Telefonlar veya aksiyon kameraları da dahil olmak üzere cihazlarınızın şarjlı kalmasını ve darbe emici, su geçirmez bir yuvaya sığmasını sağlayan entegre USB bağlantı noktasına sahip su geçirmez bölme.

DAHİLİ MÜZİK

 • BLUETOOTH SES-PREMIUM SİSTEMİ: Sektörün ilk tam entegre su geçirmez Ses Sistemi, 100 watt toplam sistem gücü, tamamen su geçirmez performans, Bluetooth bağlantısı ve mükemmel şarkıyı garantilemek için harici oynatma kontrolleriyle gittiğiniz her yerde eğlenceyi devam ettirecek. her zaman güvertede.

SAF ROTAX GÜCÜ

 • 300 HP: Rotax 1630 ACE motoru, 300 HP nabız atışı heyecanı sunar ve olağanüstü ekonomi için Gelişmiş Yanma Verimliliği (ACE) teknolojisi ile donatılmıştır.

YÜKSEK VE KURU SÜRÜŞ

 • AKILLI DEBRIS FREE POMPA SİSTEMİ (IDF): Her sürüşte bir üst düzey iç rahatlığı. Zekice tasarlanmış iDF sistemi ile sürücüler, koltuktan hiç kalkmadan tıkalı bir girişi saniyeler içinde temizleyebilir. Bir düğmeye basit bir basma, döküntüleri zahmetsizce temizlemek için pompa akışını tersine çevirir.

TUR ÖZELLİKLERİ

 • KONFOR VE KOLAYLIK: Bu standart özelliklerle tüm günü gezerek geçirin: iDF Enkaz Serbest Pompa Sistemi, Eğimli Direksiyon, Hız Düzenleyici Modu ve Yavaş Mod ve saf konfor ve keyif için bir Biniş Merdiveni.

SEA-DOO TEMELLERİNİZ DAHİLDİR

 • SINIRLI PAKET: Deniz taşıtı kapağı, USB bağlantı noktalı ses sistemi ve saklama kutusu düzenleyicisi gibi özel ekstralar edinin. Ayrıca derinlik bulucu, su sıcaklığı göstergesi ve daha fazlası.

 

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Sea-Doo
Model Yılı
2021
Modeli
GTX Limited 300
Model kodu
14MA
Renk
Sıvı Gri Metalik / Sahil Mavisi Metalik

VÜCUT

Gövde Malzemesi
Fiberglas
Depolama

Toplam Kapasite - 26,1 gal. (98,9 l)

Eldiven Kutusu - 0.8 gal. (2,9 l)

Ön Bölme - 25,3 gal. (96 l)

BOYUTLAR

Uzunluk
135,9 inç (345,1 cm)
Yükseklik
44,8 inç (113,8 cm)
Genişlik
49,4 inç (125,5 cm)
Ağırlık
Kuru - 849 lb. (385 kg)

AKTARMA ORGANLARI

Tahrik Sistemi
Ters sistem - Elektronik iBR® *

ELEKTRİKSEL

Enstrümantasyon

7,6 inç Geniş Dijital Ekran

Gösterge - Hız Ölçer, RPM, Saat, VTS ™ Ekranı, Yakıt Otonomi Mesafesi ve Boşaltma Süresi, Su Sıcaklığı, Derinlik Bulucu, En Yüksek Hız ve Ortalama Hız, Araç Saati Göstergesi, Spor Modu, ECO® Modu, Yavaş Mod, Hız Düzenleyici

MOTOR

Egzoz
D-Sea-BeI ™ Sistemi
Yakıt tipi
91 oktan
Soğutma
Kapalı Döngü Soğutma Sistemi (CLCS)
Motor
Rotax® 1630 ACE ™ - 300, iDF ile
Beygir gücü
300 hp
Yer değiştirme
1.630 cc
Yakıt Kapasitesi
18,5 gal. (70 l)
Yakıt sistemi

Harici ara soğutucu ile süperşarjlı

iTC ™ (Akıllı Gaz Kelebeği Kontrol) Sistemi

OPERASYONEL

Ağırlık kapasitesi
600 lb. (272 kg)
Oturma

3 kişilik kapasite

Kademeli Tasarımlı Ergolock ™ Koltuk

Bölünmüş Koltuk (2 parça)

Koltuk Askısı

Detaylı Bilgi ve Satın Alımlar İçin Lütfen İletişime Geçiniz...

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.