SEA-DOO RXP-X 300 İBRR

22.310,00 €

Detaylı Açıklama

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Sea-Doo
Model Yılı
2020
model
RXP-X 300 iBR
Renk
Dragon Kırmızı / Siyah

VÜCUT

Gövde malzemesi
Fiberglas
Gövde tipi
Derin Vee
Depolama
Toplam Kapasite - 30.7 gal. (116.4 l)

BOYUTLAR

uzunluk
130,6 inç (331,6 cm)
Yükseklik
45,3 inç (114,9 cm)
Genişlik
48,3 inç (122,7 cm)
Ağırlık
Kuru - 847 lb (384 kg)

GÜÇ AKTARMA

Tahrik sistemi
Akıllı Fren ve Geri (iBR®)

ELEKTRİK

Enstrümantasyon
7.6 inç Geniş Dijital Ekran - Hız göstergesi, RPM, Saat, VTS ™ Ekranı, Hız istatistikleri, Araç Saat Ekranı, Başlatma kontrolü, Spor Modu, ECO® Modu, Yavaş Mod, Hız Sınırlayıcı

MOTOR

Egzoz
D-Sea-BeI ™ sistemi
Yakıt tipi
91 oktan
Soğutma
Kapalı Çevrim Soğutma Sistemi (CLCS)
Motor
ROTAX 1630 ACE - 300
deplasman
1.630 cc
Yakıt Kapasitesi
15.9 ABD gal. (60 l)
Yakıt sistemi
Harici ara soğutucu ile güçlendirilmiş

İŞLETME

Ağırlık kapasitesi
400 lb (182 kg)
oturma

2 kişilik kapasite

Ergolock ™ Koltuk

Koltuk Kayışı

ÖZELLİKLERİ

 • ROTAX 1630 ACE MOTOR: Harici bir intercooler ile güçlendirilmiş olan Gelişmiş Yanma Verimliliği (ACE) teknolojisi, yüksek verimlilik ve şaşırtıcı hızlanma sunar. Bu, heyecan verici bir 300 hp üreten Sea-Doo'daki en güçlü motordur.
 • ERGOLOCK SYSTEM: Dar yarış koltuğu, özel açılı ayak bölmeleri takozları ve ayarlanabilir ergonomik direksiyon sayesinde daha iyi kullanım ve daha fazla kontrol için vücudunuza kilitlenerek makine ile bir olun.
 • AYARLANABİLİR RİSERLİ RACER KULAKLIK: 3 inç (73mm) 'e kadar dikey ayar aralığıyla, teleskopik direksiyon sistemi her boyuttaki binicinin karşılaştığı zorlu koşullarla yüzleşmeye hazırdır.
 • T3 HULL: Hazır ol, yarış, yarış. Sea-Doo X-Team yarışçılarımızın gözdesi olan V şeklindeki derin gövdesi, keskin dönüşler ve rakipsiz yol tutuşlar için eşsiz kontrol ve hassasiyet sağlar.
 • AYARLANABİLİR X SPONSONS: viraj dengesini artıran verimli bir tasarım. Beceri seviyesine ve sürüş ortamına bağlı 3 konumlu ayarlanabilirlik sunar: daha eğlenceli bir freeride deneyimi için daha yüksek veya daha keskin dönüşler için daha düşük. Winglet özelliği, dönme esnasındaki yalın açıları da artırır.
 • BAŞLANGIÇ KONTROLLÜ VARIABLE TRIM SİSTEMİ: Sürücü tercihine, su koşullarına ve yolcu sayısına bağlı olarak hassas ayarlanmış taşıma için gidon üzerindeki Değişken Trim Sistemine (VTS) hızlıca erişin. Ayrıca, mükemmel kontrol edilen hızlanma sağlamak için gidonla etkinleştirilmiş bir çalıştırma kontrolü.
 • AKILLI FREN VE TERS (iBR): ABD Sahil Güvenlik Görevlisi tarafından tekne güvenliğini arttırdığı ve şimdi üçüncü neslinde tanınan iBR sistemi daha erken durmanızı sağlar. İki el gidonun üzerinde iken, sürücüler düşük hızlarda stabil, endişesiz manevralar için ileri, nötr ve geri hareket edebilir.
 • KAPALI DÖNGÜSÜ SOĞUTMA SİSTEMİ: Bu teknoloji, daha fazla güvenilirlik ve iç rahatlığı için aşındırıcı tuzlu suların ve motora zarar veren kalıntıların motora girmesini önler.
 • AKILLI GAZ KONTROLÜ: Dijital gösterge, sürücülere modlar arasında geçiş yaparken ve araç bilgilerini yerleştirirken kullanıcılara gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunar. Ayrıca, her ışıkta yüksek görünürlük sağlayan otomatik karartma özelliğine sahiptir. Büyük dijital sayılar ve harflerin yanı sıra daha geniş ekran alanı, sürüş sırasında daha iyi görünürlük sağlar.
 • TRIM TABS: Yay artışını sınırlar ve tüm su koşullarında performansı artırır.
 • BİLEŞENLER :: iControl®, ECO® Modu, Ergolock ™ Koltuk, Koltuk Kayışı, Trim Sekmeleri, Yüksek Performanslı VTS ™ (Değişken Trim Sistemi), Başlatma Kontrolü, RF DESS ™ Tuşu, Geniş Açılı Aynalar, Avuç İçi Dayanaklı El Kayışı, Ayak Halıları, Çeki Kancası.

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.