SEA-DOO RXP-X 300 İBRR+SES SİSTEMİ

24.812,00 €

Detaylı Açıklama

KAPALI DÖNGÜ SOĞUTMA SİSTEMİ

 • SEA-DOO ÖZEL: Bu teknoloji, daha fazla güvenilirlik ve gönül rahatlığı için aşındırıcı tuzlu su ve hasar veren döküntülerin motora girmesini önler.

ERGOLOCK-R

 • PERFORMANSTAN İLHAM ALAN ERGONOMİKLER: Yarışa Hazır Sinerji Titizlikle şekillendirilmiş ergonomi, ek destek için ayarlanabilir arka sele, yapışkan ön oturma yüzeyi ve derin diz cepleri sayesinde sürücüyü ve deniz taşıtını yüksek oktanlı performans görevleri için mükemmel bir konsere kilitler.

ÖZELLİKLERİ

 • GÖVDE TİPİ: T3-R Hull ™
 • AYRICA ŞUNLARI DAHİLDİR: iControl®ECO® ModuErgolock ™ R sistemi, Koltuk Kayışı, Trim Tırnakları, RF DESS ™ Anahtarı, LinQ ™ Bağlantı Sistemi (Aksesuar), Geniş Açılı Aynalar, Ayak Bölmesi Halıları, Çekme Kancası.

İNCE AYAR

 • PARMAK UÇLARINIZDA: Kalkış Kontrollü Değişken Trim Sürücünün tercihine, su koşullarına ve yolcu sayısına göre ince ayarlı kullanım için gidondaki Değişken Trim Sistemine (VTS) hızlıca erişin. Ayrıca, mükemmel kontrollü hızlanma sağlamak için gidonla etkinleştirilen bir başlatma kontrolü.

OYUN: YÜKSELTİLMİŞ

 • DEVRİM DAHİLİNDE DENEYİM: Yalnızca Sea-Doo'dan Yüksek performanslı deniz taşıtlarının yeni dalgası, su üzerinde her gün yeni bir seviyeye taşıyan özel Sea-Doo deneyimini içerir. Uyarlanabilir LinQ aksesuarları, daha fazla depolama alanı ve BRP Premium Audio, her macerada çıtayı yükseltiyor.

AKILLI FREN VE GERİ VİTES

 • SEKTÖRÜN İLK VE EN SEZGİSEL SU ÜZERİNDE FREN: 7,6 inç genişliğindeki dijital ekran, binicilere modlar arasında geçiş yaparken ve araç bilgilerini bulurken iyileştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunar. Ayrıca, herhangi bir ışıkta yüksek görünürlük sağlayan otomatik olarak kısılan bir arka ışığa sahiptir. Daha geniş ekran alanı, sürüş sırasında daha iyi görüş sağlar.

GÜÇ AÇ MISIN?

 • ROTAX 1630 ACE MOTORU: Harici bir ara soğutucu ile süper şarj edilmiş Gelişmiş Yanma Verimliliği (ACE) teknolojisi, yüksek verimlilik ve şaşırtıcı hızlanma sağlar. 0-50mph'den 3 saniyenin altında hızlanan fabrikada üretilen en hızlı PWC. * 5 Gal ile optimum koşullarda yapılan mevcut modellerle Temmuz 2020'de gerçekleştirilen karşılaştırma testine dayanmaktadır. yakıt deposu.

YARIŞA HAZIR

 • PERFORMANSTAN İLHAM ALDI: Yarış Gidonu Üstün kavrama konforu için revize edilmiş yuvarlak tasarım. Yarıştan ilham alan alçak tasarım, üstün yol tutuşu için sürücü kaldıracını en üst düzeye çıkarır.

RİDE ABOVE TANITIMI

 • KARŞILAŞTIRMANIN ÖTESİNDE KONTROL: Yeni T3-R gövde tasarımıyla her sürüş sınırları zorluyor. Ayrıntılara ustaca dikkat çeken Deep-V tasarımı ve benzersiz Shark Gill tasarımı, sınıfının en iyisi hızlanma sağlar ve her koşulda tam gaz kontrolü sağlar.

GENİŞ DİJİTAL EKRAN

 • TAM DİJİTAL GÖSTERGE: ABD Sahil Güvenlik tarafından tekne güvenliğini artırmak için tanınan ve şimdi üçüncü nesli olan Sea-Doo'ya özel iBR sistemi, daha erken durmanıza izin veriyor. Sürücüler, iki eli de gidonun üzerindeyken, düşük hızlarda dengeli, endişesiz manevra için ileri, nötr ve geri hareket edebilir.

 

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Sea-Doo
Model Yılı
2021
Modeli
RXP-X 300 iBR + Ses Sistemi
Model kodu
21MG
Renk
Gece Moru

VÜCUT

Gövde Malzemesi
Fiberglas
Depolama

Toplam Kapasite - 40.6 US gal. (153,7 l)

Eldiven kutusu - 2.56 US gal. (9,7 l)

Ön bölme - 37.78 US gal. (143 l)

BOYUTLAR

Uzunluk
130,6 inç (331,6 cm)
Yükseklik
44 inç (111 cm)
Genişlik
49,2 inç (125 cm)
Ağırlık
Kuru - 847 lb. (384 kg)

AKTARMA ORGANLARI

Tahrik Sistemi
Ters sistem - Elektronik iBR®

ELEKTRİKSEL

Enstrümantasyon

7,6 inç Geniş Dijital Ekran

Gösterge - Hız Ölçer, RPM, Saat, VTS ™ Ekran, Yakıt Otonomi Mesafesi ve Boşaltma Süresi, En Yüksek Hız ve Ortalama Hız, Araç Saati Göstergesi, Spor Modu, ECO® Modu, Yavaş Mod, Hız Düzenleyici, Başlatma kontrolü

MOTOR

Egzoz
D-Sea-BeI ™ sistemi
Yakıt tipi
91 oktan
Soğutma
Kapalı Döngü Soğutma Sistemi (CLCS)
Motor
Rotax® 1630 ACE ™
Beygir gücü
300 hp
Yer değiştirme
1.630 cc
Yakıt Kapasitesi
18,5 ABD gal. (70 l)
Yakıt sistemi

iTC ™ (Akıllı Gaz Kelebeği Kontrol) Sistemi

Harici ara soğutucu ile süper şarjlı

OPERASYONEL

Ağırlık kapasitesi
400 lb. (182 kg)
Oturma

2 kişilik kapasite

Ergolock ™ Koltuk

Koltuk Askısı

DİĞER

Ek Renkler

Millenium Sarı

Gece Moru

Detaylı Bilgi ve Satın Alımlar için Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz...

 

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.