SEA-DOO RXT-X 300 İBR+SES SİSTEMİ

25.646,00 €

Detaylı Açıklama

DİNLENMEDE. HIZDA. DAİMA KARARLI.

 • KARARLI VE ÖNGÖRÜLEBİLİR GÖVDE: İster sert açık deniz sularında yüksek hızlarda, istirahat halindeyken bir koyda takılıyor veya sadece yandan biniyor olun, daha geniş gövde, daha düşük ağırlık merkezi ve iyileştirilmiş olması sayesinde endüstri lideri stabilite sunar gövde tasarımı.

KAPALI DÖNGÜ SOĞUTMA SİSTEMİ

 • SEA-DOO ÖZEL: Bu teknoloji, daha fazla güvenilirlik ve gönül rahatlığı için aşındırıcı tuzlu su ve hasar veren döküntülerin motora girmesini önler.

ÖZELLİKLERİ

 • GÖVDE TİPİ: ST3 Hull ™
 • AYRICA ŞUNLARI DAHİLDİR: iControl®, ECO® Modu, Ergolock ™ Sistemi, Trim Sekmeleri, Kalkış Kontrolü, Kayak Çeki Halkası, RF DESS ™ Anahtarı, LinQ ™ Bağlantı Sistemi, Geniş Açılı Aynalar, Avuç İçi Dayanakları ile Tutacak, Ayak Bölmesi Halıları, Büyük Yüzme Platformu , Eğimli Direksiyon.

ZEKİCE DEPOLAMA

 • DOĞRUDAN ERİŞİM ÖN DEPOLAMA: Tüm eşyalarınız artık bir kol mesafesinde. Sektörün ilk doğrudan erişimli ön saklama bölmesi, sadece gidon grubunu kaldırarak açılır. Ayakta durmaya gerek yok. Bir deniz taşıtına inşa ettiğimiz en akıllı suya dayanıklı depolama, bir sonraki maceranız için yer sunuyor.

AKILLI FREN VE GERİ VİTES

 • SEKTÖRÜN İLK VE EN SEZGİSEL DENİZ FRENİ: ABD Sahil Güvenlik tarafından tekne güvenliğini artırmak için tanınan ve üçüncü nesli olan Sea-Doo'ya özel iBR sistemi, daha erken durmanıza olanak tanır. Sürücüler, iki eli de gidonun üzerindeyken, düşük hızlarda dengeli, endişesiz manevra için ileri, nötr ve geri hareket edebilir.

BÜYÜK YÜZME PLATFORMU

 • YAPILANDIRILABİLİR. RAHAT. TEMEL ATMA: Sektördeki en büyük yüzme platformuna sahip suda takılan ilk deniz aracı. Düz, sağlam ve rahattır, yatılı gezinti, uzanma ve çekici sporları için hazırlık için idealdir. Arka koltuğu çıkararak daha da fazla alan yaratın.

KOLTUĞUNUZU KİLİTLEYİN

 • MODÜLER KOLTUKLU ERGOLOCK SİSTEMİ: Dar yarış koltuğu, dik sürüşe geçişi iyileştirirken dizlerinizi daha sıkı tutmak için dizlerinizi birbirine yaklaştırır. Artı, çıkarılabilir arka koltuk size arka platformda takılmak, güneşlenmek veya yüz yüze piknik yapmak için daha fazla alan sağlar.

DAHİLİ MÜZİK

 • BLUETOOTH SES-PREMIUM SİSTEMİ: Sektörün ilk tam entegre su geçirmez Ses Sistemi, 100 watt toplam sistem gücü, tamamen su geçirmez performans, Bluetooth bağlantısı ve mükemmel şarkıyı garantileyen harici oynatma kontrolleriyle gittiğiniz her yerde eğlenceyi devam ettirecektir. her zaman güvertede.

HASSAS AYARLAMA

 • ÇALIŞTIRMA KONTROLÜ OLAN DEĞİŞKEN TRİM SİSTEMİ: Sürücü tercihine, su koşullarına ve yolcu sayısına göre ince ayarlı kullanım için gidondaki Değişken Trim Sistemine (VTS) hızlı bir şekilde erişin. Ayrıca, mükemmel kontrollü hızlanma sağlamak için gidonla etkinleştirilen bir başlatma kontrolü.

ARKA KARGO LİNQ SİSTEMİ

 • HIZLI. KOLAY. GÜVENLİ: Güvenli hızlı takılan LinQ sistemi ile artık ekstra arka depolama mümkündür. İki kullanışlı, entegre bağlantı noktası kullanarak bir yakıt kutusunu ve bir çantayı veya bir soğutucuyu deniz taşıtınızın arkasına kolayca takmanızı sağlar.

BİR SEA-DOO ÜZERİNDE BUGÜNE KADARKİ EN GÜÇLÜ MOTOR:

 • ROTAX 1630 ACE MOTORU: Harici bir ara soğutucu ile süper şarj edilmiş, gelişmiş yanma verimliliği (ACE) teknolojisi, yüksek verimlilik ve şaşırtıcı hızlanma sağlar. Bu, 300 bg'lik heyecan verici bir Sea-Doo üreten en güçlü motordur.

GENİŞ DİJİTAL EKRAN

 • TAM DİJİTAL GÖSTERGE: 7,6 inç genişliğindeki dijital ekran, binicilere modlar arasında geçiş yaparken ve araç bilgilerini bulurken gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunar. Ayrıca, herhangi bir ışıkta yüksek görünürlük sağlayan otomatik olarak kısılan bir arka ışığa sahiptir. Daha geniş ekran alanı, sürüş sırasında daha iyi görüş sağlar.

X PAKETİ

 • PERFORMANSI DAHA İLERİ ALIN: Performans paketini ekleyin. Viraj dengesi için X-Sponsons ve dar bir yarış koltuğu, özel açılı ayak boşluğu takozları ve ayarlanabilir X direksiyonu içeren yenilikçi ErgoLock Sistemimiz ile siz ve makine tek olursunuz.

 

 

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Sea-Doo
Model Yılı
2021
Modeli
RXT-X 300 iBR
Model kodu
10MC
Renk
Milenyum Sarısı

VÜCUT

Gövde Malzemesi
Fiberglas
Depolama

Toplam Kapasite - 26.1 US gal. (98,9 l)

Eldiven kutusu - 0.8 US gal. (2,9 l)

Ön bölme - 25,3 US gal. (96 l)

BOYUTLAR

Uzunluk
135,9 inç (345,1 cm)
Yükseklik
45,2 inç (114,7 cm)
Genişlik
49,4 inç (125,5 cm)
Ağırlık
Kuru - 829 lb. (376 kg)

AKTARMA ORGANLARI

Tahrik Sistemi
Ters sistem - Elektronik iBR®

ELEKTRİKSEL

Enstrümantasyon

7,6 inç Geniş Dijital Ekran

Gösterge - Hız Ölçer, RPM, Saat, VTS ™ Ekran, En Yüksek Hız ve Ortalama Hız, Araç Saati Göstergesi, Spor Modu, ECO® Modu, Yavaş Mod, Hız Düzenleyici, Başlatma Kontrolü

MOTOR

Egzoz
D-Sea-BeI ™ sistemi
Yakıt tipi
91 oktan
Soğutma
Kapalı Döngü Soğutma Sistemi (CLCS)
Motor
Rotax® 1630 ACE ™
Beygir gücü
300 hp
Yer değiştirme
1.630 cc
Yakıt Kapasitesi
18,5 gal. (70 l)
Yakıt sistemi

iTC ™ (Akıllı Gaz Kelebeği Kontrol) Sistemi

Harici ara soğutucu ile süperşarjlı

OPERASYONEL

Ağırlık kapasitesi
600 lb. (272 kg)
Oturma

3 kişilik kapasite

Ergolock ™ Yarış Koltuğu

Bölünmüş Koltuk (2 parça)

Koltuk Askısı

DİĞER

Ek Renkler

Millenium Sarı

Gece Moru

 

Detaylı Bilgi ve Satın Alma İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz...

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.